Reklama

"Pielęgniarki": 4. sezon serialu już od 31 sierpnia

Już 31 sierpnia wraca na antenę Telewizji Polsat kolejny, czwarty sezon "Pielęgniarek". Nowe odcinki serialu paradokumentalnego zaskoczą nas znów mnogością niezwykłych historii zwykłych ludzi. Dużo dzieje się także w życiu osobistym pielęgniarek - jedna z nich oczekuje dziecka, a druga zmieni swój pogląd na bycie singielką, z powodu obcokrajowca, który pojawi się na oddziale. Emisja serialu od poniedziałku do piątku o godzinie 12:00.


Reklama

Nastolatka odchudzająca się przy pomocy bardzo drastycznych środków, korespondent wojenny cierpiący na zespół stresu pourazowego, piętnastolatka w ciąży, szukająca ucieczki w  dopalaczach, chłopiec poczęty w wyniku sztucznego zapłodnienia, który  niespodziewanie poznaje swojego biologicznego ojca - to tylko kilka z historii, z którymi zderzają się codziennie nasze serialowe pielęgniarki.

W ich osobistym życiu tez dzieje się wiele: Danusia oczekuje dziecka, ale nie może znaleźć wspólnego języka z ojcem Darka. Ewa i Hubert przeżywają kryzys swojego związku, Julita spotyka matkę swojej córki, która chce odzyskać Karolinkę. Jadwiga bardzo przeżywa rozstanie z wnuczkiem, po tym jak Paweł z rodziną wyjeżdża do Wielkiej Brytanii.

Nieoczekiwanie dla Ani, na oddziale pojawia się pediatra obcokrajowiec, który całkowicie odmieni jej pogląd na bycie singielką. Na chirurgię po długiej nieobecności wraca  Lucyna, a Małgosia wpada w kłopoty po tym, jak jeden z lekarzy bierze ją za swą dawną narzeczoną.

Nowe odcinki już od 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 12:00, na antenie Telewizji Polsat.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje