Pan Staszek z programu "Górale" nie żyje. Opublikowano poruszający post

Pan Staszek z programu "Górale" nie żyje. Dziś produkcja przekazała smutne wieści: "Zmarł w swoim domu, zabierając ze sobą ze świata trochę barw, dobroci i ciepła". Informacje na temat jego śmierci opublikowano na Facebooku.

Pan Staszek z programu "Górale" nie żyje

Pan Staszek z "Górali" nie żyje. Mieszkaniec Piwnicznej-Zdroju, któremu ogólnopolską popularność zagwarantował udział w telewizyjnej produkcji, zmarł 14 września 2023 roku. 

Uczestnik w programie pokazywał codzienność życia w górach i opowiadał swoją historię. Miał wierne grono fanów. Widzowie darzyli go niemałą sympatią, o czym świadczą komentarze pod informacją na temat jego śmierci.

"Spoczywaj w pokoju panie Staszku", "Oglądam Górali i Pan Staszek był lubiany wśród znajomych. Pokój jego duszy", "Wspaniały człowiek o wielkim sercu, żegnaj Panie Staszku", "Nie tylko nie to... Oglądaliśmy Górali ze względu na Pana Staszka", "Spoczywaj w pokoju, Staszku", 

Reklama

Produkcja programu pożegnała uczestnika

Wiadomość o śmierci pana Staszka z "Górali" opublikowano na facebookowej stronie Polsat Play - official. Przedstawiciele produkcji zamieścili zdjęcie zmarłego, dołączając do niego kilka wzruszających słów.

"To nie jest post, który kiedykolwiek chcieliśmy napisać. Wczoraj krótką drogę z Gór do Nieba pokonał Staszek, jedna z najbarwniejszych i najbardziej ukochanych postaci, jakie można było spotkać nie tylko na całym Podhalu, czy w programie Górale, ale i na całym świecie. Zmarł w swoim domu, zabierając ze sobą ze świata trochę barw, dobroci i ciepła. Ale nikt nie odchodzi do końca, dopóki żyje pamięć o nim. Żegnaj Staszku. Nie zapomnimy Cię nigdy" - czytamy.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy