"Paloma": Nowy brazylijski serial pojawi się w TTV!

Już w sierpniu na antenie TTV zadebiutuje telenowela brazylijska „Paloma” (oryg. tyt. „Bom Sucesso”, 2019). To historia kobiety, która nagle dowiaduje się, że zostało jej jedynie kilka miesięcy życia. Czy szokująca wiadomość zmieni jej dotychczasowe życie?


"Paloma": Nowy serial brazylijski w TTVŻycie może - i musi - być czymś więcej niż tylko stawianiem czoła przeszkodom, a pozwalanie sobie na codzienne przyjemności nie powinno być wyjątkiem. Jak często o tym zapominamy? Już w sierpniu przekonają się o tym widzowie nowego serialu "Paloma" na antenie TTV, w którym tytułowa bohaterka w ciągu jednego dnia traci nadzieję na wszystko. Stając twarzą w twarz ze śmiercią, musi przewartościować swoje życie. Jaki wpływ będzie miała na nią sytuacja, w której się znalazła?

Paloma (Grazi Massafera) ma napięty grafik i brak czasu, aby pomyśleć o sobie. Przełomem w jej życiu okazuje się moment, w którym kobieta otrzymuje wyniki badań lekarskich. Diagnoza jest wyrokiem - zostało  jej sześć miesięcy życia. Jednak w tym przypadku zły sen szybko się kończy, ponieważ na skutek błędu, otrzymała wyniki innej osoby. Te, które trafiły do niej, faktycznie należą do Alberto (Antonio Fagundes). Pomiędzy Palomą i Alberto nawiązuje się nić porozumienia, a ich wspólne zainteresowania stają się zalążkiem przyjaźni, która jest w stanie nadać sens w życiu każdego z nich. W nowym serialu brazylijskim w TTV będziemy świadkami rozkwitu wyjątkowej relacji pomiędzy ludźmi, których połączył błąd lekarzy.

Reklama

"Paloma": Nowy serial brazylijski w TTV. Czy bohaterka odnajdzie miłość?

Nowy etap w życiu przyniesie również zmiany w sprawach sercowych głównej bohaterki. Paloma, która do tej pory nie miała szczęścia w miłości, teraz stanie przed ważnym wyborem - zaryzykować i dać się ponieść uczuciu, które połączyło ją z Marcosem (Romulo Estrela) - przystojnym właścicielem nadmorskiej restauracji, czy wrócić do Ramona (David Junior), swojej pierwszej miłości, z którą przed laty nie udało się stworzyć trwałej relacji. W nowym serialu brazylijskim TTV "Paloma" wydarzy się wiele miłosnych zawirowań!"Paloma": Nowy serial brazylijski TTV. Kiedy premiera?


Premierowe odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 14:35 już od 16 sierpnia.
Zobacz też: Natasza Urbańska zachwyca na Instagramie! Pozuje w prześwitującej bieliźnie

TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy