Reklama

"Pałacowe love": Nowy program randkowy TTV! O co zawalczą uczestnicy?

"Pałacowe love" to nowy, autorski format randkowy, który na antenie stacji TTV pojawi się już 1 lutego br. Młode pary, które wezmą udział w tym kostiumowym programie na kilka tygodni przeprowadzą się do pałacu w Walewicach. To właśnie tam, cofną się w czasie o 200 lat, by odcięci od pokus współczesnego świata, skupić się na wzmocnieniu swoich relacji i zawalczyć o nagrodę główną!

"Pałacowe love": Nowy program randkowy

Realia się zmieniają, świat wirtualny niejednokrotnie wygrywa z realnym. Znajomości zawiera się szybko, przez Internet i aplikacje społecznościowe. Bardzo często nie zdają one jednak egzaminu, bo tak jak sprawnie uda nam się poznać kogoś nowego, tak również, nie mamy problemów z rozstaniem się, kiedy ktoś przestaje nam odpowiadać. 

Sześć par spędzi czas w programie na budowaniu trwałego związku. Towarzyszyć im będą mentorzy, przewodnicy po zapomnianym świecie XIX-wiecznych zasad i twardych reguł: doktor Agnieszka Bąbel, specjalistka ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk oraz Maciej Lizniewicz, Pan Serce, pastor i terapeuta par. Z kolei w roli prowadzących program widzowie zobaczą Mariusza Kozaka i Jacka Szawiołę, znanych z kanapy programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Na koniec programu odbędzie się głosowanie podczas którego uczestnicy, opiekunowie i mentorzy wybiorą Parę Idealną. Zwycięzcy otrzymają wyjątkową nagrodę - ziemię na wspólny start, gdzie będą mogli zbudować fundamenty dojrzałej relacji.

Reklama

Zobacz też: "Mistrz dowcipu": Czwórka ogłasza casting do nowego programu! Do wygrania spora suma

"Pałacowe love": Premiera 1 lutego w TTV

Seria licząca 10 odcinków zadebiutuje na antenie TTV już 1 lutego, odcinki emitowane będą w każdy wtorek i środę o godz. 22:00. Cykl dostępny również będzie w serwisie Player.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje