Reklama

"Ostra": Nowy film scenarzystów "BrzydUli"!

Nowe jury w "The Voice of Poland"? Nie, to plan nowego filmu ATM Grupy! W Warszawie kręcone są zdjęcia do filmu "Ostra", na podstawie scenariusza Piotra Jaska, Julii Kamińskiej i Wojciecha Nerkowskiego.

- "Ostra" jest fabularną odpowiedzią na zainteresowanie takimi zjawiskami jak sława, popularność, talent - tłumaczy Robert Wieczorek, producent kreatywny filmu.

Reklama

- Motyw "zaistnienia" w mediach jest wyjątkowo silnym socjologicznym trendem dzisiejszych czasów. Ogromna popularność Facebooka, czy rosnąca ilość amatorskich filmów zamieszczanych na YouTube, udowadniają jak silną ludzką potrzebą jest chęć zaprezentowania siebie, swoich umiejętności lub choćby tylko swoich opinii jak najszerszemu gronu odbiorców, tylko po to żeby zyskać ich zainteresowanie i akceptację czyli tak upragnionych "followersów" i ich "lajki".

Akcja "Ostrej" rozgrywa się m.in. na planie telewizyjnego show "Music Race". Na potrzeby filmu w jednym ze studiów, należących do ATM Studio, została wybudowana dekoracja, która wygląda jak profesjonalne studio telewizyjne. Wchodząc tam ma się wrażenie, że właśnie rozpoczęliśmy nagrania do nowego talent show.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje