Reklama

On słucha...

"Terapia" to kolejny serial telewizji HBO, który przebojem wdarł się na mały ekran i zdobył najbardziej prestiżowe nagrody przyznawane produkcjom telewizyjnym - Złoty Glob i Emmy. 1. sezon serialu, w którym główną rolę zagrał Gabriel Byrne debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października.

Paul Weston (Gabriel Byrne) jest czarującym i pewnym siebie psychologiem prowadzącym spokojne i niczym nie zakłócone życie. Przez długi czas pracował w Baltimore w Instytucie Psychoterapii, ale od lat prowadzi prywatną praktykę w gabinecie znajdującym się w jego własnym domu. Pacjenci odwiedzają go 5 razy w tygodniu, a serial "Terapia" opowiada o ich spotkaniach.

W poniedziałki pacjentką Paula jest Laura (Melissa George), która w dodatku durzy się w swoim psychoanalityku. Paul początkowo zdecydowanie odrzuca jej awanse, ale z czasem przekonuje się, że Laura nie jest mu obojętna. Czy Weston porzuci dla swojej pacjentki żonę?

Reklama

We wtorki lekarza odwiedza Alex (Blair Underwood) - pilot wojskowy walczący z traumą po swojej ostatniej misji, w czasie której ostrzelał irakijską szkołę pełną dzieci. Terapia Alexa okazuje się dla Paula prawdziwym wyzwaniem. Czy będzie umiał pomóc swojemu pacjentowi?

Środy w gabinecie Paula należą do Sophie (Mia Wasikowski) - nastolatki ze skłonnościami samobójczymi. Terapeuta odkrywa, że za problemy dziewczyny odpowiedzialni są rodzicie, którzy niedawno zdecydowali się na rozwód oraz toksyczny związek ze szkolnym trenerem. Czy dzięki pomocy Paula, nastolatka powróci do normalnego życia?

W czwartki Paul spotyka się z Amy (Embeth Davidtz) i Jakem (Josh Charles) - oczekującymi dziecka młodymi ludźmi, których związek przeżywa na tyle trudne chwile, że poważnie zastanawiają sie nad aborcją. W miarę jak terapia postępuje Paul odkrywa, że małżeństwo Amy i Jake'a nie ma szans na przetrwanie. Czy mimo to uda mu się im pomóc?

W piątki z kolei to Paul spotyka się z własnym lekarzem - psychoterapeutką Giną (Dianne Wiest), która jest jego mentorką a zarazem najbliższą przyjaciółką. Gina stara się pomóc Paulowi, którego małżeństwo z Kate (Michelle Forbes) przechodzi właśnie poważny kryzys. Czy lekarzowi uda się ocalić własną rodzinę?

"Terapia" debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Kolejne 2 sezony na DVD ukażą się w listopadzie i grudniu 2011.

A od poniedziałku 17 października HBO rozpoczyna emisję polskiej wersji serialu "Terapia" - "Bez tajemnic". Dowiedź się więcej o tym serialu. W naszym serwisie znajdziecie jego witrynę.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gabriel Byrne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama