Reklama

Oliwia Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami"!

"Taniec z gwiazdami", jeden z najpopularniejszych programów Polsatu, powraca na antenę! Już we wrześniu zobaczymy nową 12. edycję show. To jednak nie koniec niespodzianek! Znamy także nazwisko pierwszej uczestniczki. Pojawi się w nim znana córka aktorki i piłkarza - Oliwia Bieniuk!

Na tę wiadomość czekali fani programu! Wiele spekulacji krążyło wokół daty kolejnej edycji tanecznego show. Pomponik rozwiewa wasze wątpliwości i z przyjemnością informuje, że już od września, w każdy poniedziałek o godzinie 20:00, będziecie mogli znowu cieszyć się wyczynami gwiazd na antenie Polsatu. Wiemy również, kto wystąpi w programie, to bardzo znana nastolatka... Oliwia Bieniuk!

Legendarny program, który miał już w sumie aż 25 edycji, z czego połowę na antenie Polsatu, znów powraca, aby dostarczyć wam niezapomnianych emocji!

Reklama

Wiemy, kto w 12. edycji tanecznych zmagań będzie próbował podbić nie tylko parkiet, ale także serca widzów. Jedną z pierwszych uczestniczek programu została popularna Oliwia Bieniuk! Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka to prawdziwy materiał na gwiazdę tej edycji!

W tym roku córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zdawała maturę i chce pójść w ślady swojej matki. Na jesień podejmie kolejne wyzwanie, tym razem taneczne. 

Czy uda jej się zgarnąć kryształową kulę? Jak myślicie?


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje