Oliwia Bieniuk przeżywa dramat! To dla niej koniec "Tańca z Gwiazdami"?

Oliwia Bieniuk
Oliwia BieniukPawel Wodzynski/East NewsEast News

Bolesna kontuzja Oliwii Bieniuk

Bolą mnie żebra, zaczęły sprawiać mi spory problem, nie mogę już robić większości podnoszeń, niestety. To jest niebezpieczne, zaraz będę miała złamane żebro, jak Bomba i będzie słabo. Tam są powięzi ponaciągane. Musimy uważać, być ostrożni
- przyznała w rozmowie z "Pomponikiem".
Teraz na tapecie jest kolano. W dalszym ciągu. Kiedy napinam mięsień czworogłowy, to mi się rzepka przesuwa o półtora cenrtmetra w prawo, I właśnie muszę uważać, żeby nic się nie wydarzyło. Dzisiaj odkleiłem "tejpy" po czerech dniach, zrobiłem to pod prysznicem, a jak wyszedłem spod prysznica, pomyślałem, że już po ptakach, już nie stanę na tę nogę. Po czym po pięciu minutach mi przeszło
- wyznał w rozmowie z "Pomponikiem".
Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz
Oliwia Bieniuk i Michał BartkiewiczAKPA

Zobacz również:

Ćwierćfinał "Tańca z Gwiazdami" już w najbliższy poniedziałek!

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkeiwcz na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami"
Oliwia Bieniuk i Michał Bartkeiwcz na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami"AKPA
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?