Reklama

Olaf Lubaszenko schudł. Dziś już tak nie wygląda

Olaf Lubaszenko ma za sobą długą walkę z nadmiarem kilogramów. W przeszłości waga aktora sięgnęła 135 kilogramów. Lubaszenko długo nie mógł wrócić do formy. Zrzucał kilogramy, a one wracały. W końcu udało mu się ustabilizować wagę, która od dłuższego czasu już nie rośnie. Według medialnych doniesień dziś jest o 50 kilogramów lżejszy. W czwartek Lubaszenko pojawił się na festiwalu w Międzyzdrojach. Jest w świetnej formie.

Olaf Lubaszenko i jego problemy z wagą

Olaf Lubaszenko ma za sobą długą i niełatwą drogę walki z chorobą.

Reklama

Przez lata zmagał się nie tylko z otyłością, ale przede wszystkim z depresją, która była źródłem wszystkich jego problemów zdrowotnych.

W czerwcu 2014 roku aktor i reżyser udzielił "Newsweekowi" wywiadu, w którym wyznał, że to właśnie przez depresję przytył do 135 kilogramów.

"Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze - depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Mają jeszcze dwójkę rodzeństwa: to cukrzyca i bezdech senny" - mówił wówczas.

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama