Reklama

Ogólnopolska premiera serialu „ZOO” już 9 kwietnia w PULS 2!

Polowanie dla rozrywki… Trzymane w klatkach… Teraz pokażą swoją prawdziwą naturę! Już w sobotę, 9 kwietnia o godz. 20:00, PULS 2 rozpocznie emisję trzymającego w napięciu serialu „ZOO” produkcji globalnego telewizyjnego giganta CBS. Będzie to jego premiera w ogólnopolskiej telewizji!

W zoo dochodzi do niespodziewanego ataku lwów na ludzi, początkowo wszystko wygląda na nieszczęśliwy wypadek. Nie jest to jasne dla Jacksona Oza, młodego zoologa, który żyje na safari w Afryce.

Reklama

Oz, który od pewnego czasu obserwuje wzrost agresywnych zachowań wśród dzikich zwierząt, zaczyna je łączyć z kontrowersyjną teorią swojego zmarłego niedawno ojca dotyczącą zbliżającej się wojny między ludźmi i zwierzętami.

Tymczasem na świecie dochodzi do kolejnych niewytłumaczalnych aktów agresji zwierząt ... Młody naukowiec wraz z grupą zapaleńców postanawia rozwiązać zagadkę.

Czy zwierzęta przejmą władzę na Ziemi? Czy ludzie zdołają pokonać nieposkromioną dzikość natury?

Producentem serialu "ZOO" (oryg. tytuł: "ZOO") jest globalny telewizyjny gigant CBS. Serial oparto na bestsellerowej powieści Jamesa Pattersona i Michaela Ledwidge’a pod tym samym tytułem.

Powieść "Zoo" została przetłumaczona na sześć języków i miała ponad 4 miliony egzemplarzy nakładu.

Na podstawie powieści Jamesa Pattersona powstały m.in. takie filmy, jak: "Kolekcjoner", "W sieci pająka", czy "Niedziele u Tiffany'ego" oraz "Alex Cross".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje