Reklama

Nowy serial "Z miłości do dziecka" od 1 lutego w Czwórce

Jedną z najnowszych produkcji znanej z wielu światowych hitów Televisy, serial "Z miłości do dziecka" - z José Ronem, Evą Cedeńo i Jorge Salinasem w rolach głównych - będzie można oglądać od 1 lutego w Czwórce od poniedziałku do piątku o godz. 16.

To historia rodzin z dwóch różnych światów, których losy splotły się za sprawą kilkuletniego Nicolasa. Elena (Eva Cedeńo) i Ernesto (Jorge Salinas) - adopcyjni rodzice sześcioletniego Nicolasa (Leonardo Herrera) - od paru lat zmagają się z białaczką chłopca. 

Reklama

Choć stać ich na najdroższe leczenie dla dziecka, nie mogą, podobnie jak reszta rodziny, zostać dawcami szpiku, którego przeszczepu Nicolas pilnie potrzebuje. Próbując odnaleźć biologicznych rodziców Nicolasa, dowiadują się, że jego matka, Sophia wyjechała za granicę, a ojciec, Pedro (José Ron), znał Sophię tylko przelotnie i nawet nie wie, że zaszła z nim w ciążę, a po urodzeniu oddała dziecko do adopcji.   

Pedro jest utalentowanym mechanikiem. Studiował inżynierię samochodową, ale przerwał naukę, by finansowo pomóc rodzinie, planuje jednak powrót na studia. Teraz naprawia auta wyścigowe i tuninguje samochody w warsztacie Nelsona, z którego córką, Giną (Daniela Perea), jest zaręczony. Kiedy zjawiają się u niego Ernesto i Elena, jest w szoku. Nie może uwierzyć że ma dziecko, ale w końcu, poruszony cierpieniem Eleny, daje się namówić na test DNA, który potwierdza jego ojcostwo. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje