Reklama

Nowy serial na wakacje

Odeszli... lecz nie zostaną zapomniani. Tak mówią o zmarłych! A co jeżeli zabójca zabrał nie tylko życie, ale także tożsamość? Dowiesz się tego w nowym serialu "Bezimienni", emitowanym od 14 lipca na antenie TVN 7.

W Stanach Zjednoczonych około czterdzieści tysięcy zmarłych wciąż nie zostało zidentyfikowanych. Nazwisk wielu z nich policja nigdy nie pozna. Tam gdzie kończą się możliwości wymiaru sprawiedliwości, zaczyna się mrówcza praca wolontariuszy zwanych "The Forgotten Network", którzy wszelkimi siłami starają się odnaleźć ślad, który doprowadzi ich do tożsamości ofiar, a w końcu do ich zabójców.

Reklama

Grupa "The Forgotten Network" składa się ze zróżnicowanych społecznie członków. Candace Butler (Michelle Borth) to pewna siebie, zdecydowana młoda kobieta, która znudzona swoją pracą, unika jej poprzez pomoc przy identyfikowaniu tożsamości ofiar. Lindsey Drake (Heather Stephens), nauczycielka fizyki w liceum, która pomaga by "odpokutować" za przestępstwo popełnione przez jej męża.

Walter Bailey (Bob Stephenson), pełen dobrych chęci pracownik firmy telekomunikacyjnej, entuzjasta prawdziwych przestępstw, którego nadgorliwość czasami może skomplikować śledztwo. Tyler Davies (Anthony Carrigan) to utalentowany artysta, któremu sąd nakazał dołączyć do grupy wolontariuszy. Grace Russell (Rochelle Aytes), zaradna detektyw z chicagowskiej policji. Jest łącznikiem między wydziałem, a Alex'em.

To ludzie, którym zależy, aby bezimienne ofiary odzyskały swoją tożsamość.

Serial "Bezimienni" będzie emitowany w każdy czwartek na antenie TVN 7.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje