Reklama

Nowy serial: "Melanż z muchą"

Filmowa sława jest na wyciągnięcie ręki! Ale trzeba mieszkać w Los Angeles, by wykorzystać szansę, gdy tylko się nadarzy.

Jak dotrwać do tego szczęśliwego dnia? Coś trzeba robić. Grupa bezrobotnych aktorów i scenarzystów, którzy chcą zrobić karierę w showbiznesie, pracuje w firmie cateringowej Party Down.

Reklama

Liczą na to, że obsługując przyjęcia, na których bawią się sławy Hollywood, zdołają w końcu "zaczepić się" w branży. Może komuś podsuną swój scenariusz, odprowadzając auto?

Albo producent uzna, że mogliby zagrać w jego nowym filmie... W pierwszym odcinku serialu poznajemy ekipę: Henry'ego (Adam Scott), Rona (Ken Marino), Kyle'a (Ryan Hansen), Romana (Martin Starr), Casey (Lizzy Caplan) oraz Constance (Jane Lynch).

To artyści i trudno im dostosować się do rygorów firmy. A już te różowe muszki to okropność! Cios w godność człowieka! Nic dziwnego, że czasem szukają zapomnienia w alkoholu i seksie, co ściąga kłopoty na całą firmę.

"Melanż z muchą" będziemy mogli oglądać od 27 kwietnia na antenie HBO Comedy.

IP

Jesteś fanem seriali? W Świecieseriali.pl możesz także oglądać zapowiedzi wideo nowych produkcji. Wejdź do zakładki i WIDEO i oglądaj trailery!

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Melanż z muchą

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje