Reklama

Nowy numer "Świata Seriali"

Najnowszy numer "Świata Seriali" już w kioskach, a w nim jak zwykle mnóstwo atrakcji i fascynujących informacji dla miłośników seriali.

"BrzydUla"

Reklama

Wielki finał!

Tylko ze Świata Seriali dowiesz się, jak zakończy się historia Uli i Marka! Kto wyjedzie do Włoch? Czy Józef zdobędzie się na odwagę i wyzna miłość Alicji? Co wydarzyło się na pokazie kolekcji FD Gusto? Kim jest tajemnicza pani fotograf? Ostatni odcinek "BrzydUli" 22. grudnia, odpowiedzi na te pytania w Świecie Seriali już 7 grudnia.

"M jak miłość"

Uczuciowe zamieszanie w Grabinie.

Hanke Mostowiak czeka kolejna przeprawa z Nowackim. Nie, tym razem dyrektor nie będzie jej prześladował. Jeszcze gorzej - teraz wyzna jej... swoja miłość!

Do tej niespodziewanej sytuacji dojdzie podczas wyjazdu szkolnego nad morze. Jak zareaguje Hanka? Czy opowie o tym Markowi?

"Gotowe na wszystko"

Czy Mike Delfino uratuje swojego syna?

Dave Williams rozpoczyna ostatni etap planu zemsty. Nagrywa swoje przyznanie się do zabójstwa... MJ-a Delfino i wręcza kasetę Mike'owi. Delfino próbuje ostrzec była żonę przed grożącym ich synowi niebezpieczeństwem, ale jest już za późno…

"Chce, żebyś patrzyła, jak Mike zabija waszego syna" - oznajmia Dave zszokowanej Susan. Czy jego plan się powiedzie?

"Chirurdzy"

Indiański rytuał wypędzania ducha!

Izzie ma dość! Za wszelka cenę chce zakończyć "wizyty" zmarłego narzeczonego. Decyduje się odprawić indiański rytuał wypędzania ducha. Musi spalić wszystkie rzeczy, które należały do Denny'ego... Czy uda jej się wrócić do normalnego życia?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje