Reklama

Nowy, kryminalno-komediowy serial TVN

Już niebawem na ekranach TVN zadebiutuje nowy serial "Układ warszawski".Będzie to opowieść kryminalna z wątkami komediowymi - pełna zaskakujących zwrotów akcji historia młodego analityka policyjnego Marka Opornego.

- Mój bohater to ambitny nowicjusz marzący o tym, by zostać prawdziwym śledczym. Bardzo szybko dostaje szansę na spełnienie swoich marzeń - okazuje się jednak, że jego stryj to Antoni Rylski, vel. "Łapa" - najsłynniejszy złodziej w Polsce - powiedział o granej przez siebie postaci Lesław Żurek.

Reklama

Marek Oporny trafia na jeden z warszawskich komisariatów. Jego partnerką zostaje prostolinijna, ale bardzo energiczna Zuza Szarek.

- Jak nikt potrafi ona zadbać o porządek na komisariacie. Zuza to silna kobieta, więc nikt ze współpracowników nie śmie jej podskoczyć - śmiała się Olga Bołądź.

A jest ich trzech: Najstarszy (Adam Ferency), Średni (Bartłomiej Topa) oraz Młody (Alan Andersz). - Najstarszy, czyli "Kosa" to najbardziej doświadczony, ale i najbardziej kochliwy policjant na komisariacie. Obiektem jego westchnień jest Naczelniczka Ewelina grana przez Katarzynę Herman. Ale samo państwo zobaczycie, czy coś z tego wyjdzie - podsumował Adam Ferency.

Serial reżyserowany przez Katarzynę Adamik i Łukasza Jaworskiego przewidziany jest na 13 odcinków. Każdy z nich przedstawia odrębną zagadkę kryminalną oraz kolejną odsłonę historii rodziny stojącej po dwóch stronach kodeksu karnego.

W produkcji pojawią się również m.in.: Katarzyna Gniewkowska, Grażyna Szapołowska oraz Jan Englert. Emisja pierwszego odcinka już we wrześniu w TVN.

Dowiedz się więcej na temat: Układ Warszawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje