Reklama

Nowości serialowe 2020 TVP, TVN i Polsat: Co zobaczymy zimą i wiosną?


Reklama

Stacja Polsat od dłuższego czasu promowała swój najnowszy serial z gwiazdorską obsadą. Bohaterkami serialu "Zawsze Warto" są trzy kobiety: Marta (Weronika Rosati, Dorota (Katarzyna Zielińska) i Ada (Julia Wieniawa). Prawniczka, gospodyni domowa i dziewczyna do towarzystwa. Poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Każda jest z innego świata, każda ma inne problemy, ale dzięki sile i determinacji wychodzą nawet z najmroczniejszych traum.

Niełatwe losy bohaterek serialu przyciągały przed ekrany telewizorów grupę wiernych fanów. Finał pierwszego sezonu pozostawił ich w szoku. 12 odcinek "Zawsze Warto" obfitował w wiele pełnych emocji chwil - wiele sekretów wyszło na jaw, kolejne serca zostały złamane. Pojawiły się również nowe tajemnice. Ostatnia scena serialu szczególnie poruszyła widzów. Przed domem Marty doszło do tragicznego wypadku, w którym poszkodowany został jej bratanek. Nie wiadomo czy chłopcu udało się przeżyć.
Fani serialu już nie mogą doczekać się drugiego sezonu serialu. "Ale mnie wciągnął ten serial, jest świetny. Czekam na dalsze losy", "Oj tak czekam!! Jest mega dawno tak żaden film mnie nie wciągną. Film życiowy, rodzinny - sztos", "Mam nadzieję tylko że z każdym jednym następnym sezonem nie zacznie się psuć. Jak na razie czekam na kolejny sezon", "Czy to już koniec pierwszego sezonu ����, tak mnie zainteresował, że nawet nie wiem kiedy te odcinki zleciały" - piszą zachwyceni widzowie serialu.

Wiadomo już, że kolejne odcinki na pewno trafią do emisji. Jeszcze przed premierą pierwszej serii, Polsat zdecydował się na kontynuowanie serialu. Weronika Rosati, Julia Wieniawa i Katarzyna Zielińska na bieżąco relacjonowały prace na planie. 31 października Rosati zamieściła post z informacją, że właśnie zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu. - Nie mogę się doczekać aż zobaczycie efekty naszej pracy. Kocham te moje dziewczyny i najbardziej mi przykro że nie będę ich widywać tak często jak w czasie kręcenia - napisała w opisie do zdjęcia, na którym pozuje ze swoimi serialowymi przyjaciółkami.swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje