Nowojorska szkoła przeżycia

Po tym, jak naiwne wyobrażenia dziewczyny ze środkowego zachodu o wielkim mieście legły w gruzach w trakcie pierwszego tygodnia pobytu w Nowym Jorku, okazuje się, że zamieszkała z ucieleśnieniem najgorszego koszmaru, jaki mogła wyśnić...

Fox Life w sierpniu rozpoczyna emisję nowego serialu "Nie zadzieraj z zołzą spod 23". 

Główna bohaterka, June (Dreama Walker), przeprowadza się na Manhattan z nadzieją na podjęcie pracy marzeń i znalezienie idealnej współlokatorki. Marzenia nikną już po pierwszym starciu z rzeczywistością.

Pogrążona w długach i bez dachu nad głową, June miota w poszukiwaniu jakiegokolwiek zajęcia i lokum. Wydaje się, że jej szczęście wróciło, kiedy dostała pracę w kawiarni i poznała Chloe (Krysten Ritter), czarującą i energiczną współlokatorkę - ale z manierami pirata. 

Reklama

Chloe szybko oskubuje June z oszczędności, ale i ona i jej irytujący przyjaciel - znany z serialu "Jezioro marzeń", James Van Der Beek, który gra samego siebie, równie szybko dowiadują się, że choć June jest naiwna, to nie jest głupia.

June pomysłowo odwraca sytuację, a Chloe jest tak zaskoczona zakochaniem June, że postanawia wprowadzić ją w kolorowy krąg swoich znajomych. Środowisko jest dysfunkcyjne, dziwne i przytłaczające - tak jak cały Nowy Jork.

Z pomocą Chloe i reszty otaczających ją ekscentryków, June przechodzi szkołę przetrwania w tym mieście. 

"Nie zadzieraj z zołzą spod 23" od 14 sierpnia o 21:00 w Fox Life.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Fox life | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama