Reklama

Nowa twarz Lesława Żurka

Lesław Żurek, który ostatnio cieszył oczy damskiej widowni jako architekt Maciej w "Przepisie na życie", po wakacjach pokaże swoje nowe oblicze w premierowym serialu TVN pt. "Układ warszawski". Sprawdź szczegóły!

Grany przez Lesława Żurka bohater nazywa się Marek Oporny i ma 26 lat. Pochodzi z dobrej prawniczej rodziny z tradycjami. Sam też jest absolwentem prawa, ale nie chciał pójść w ślady swojego ojca adwokata. Widzowie poznają go jako analityka śledczego. W nagrodę za dostarczenie dowodów na korupcję kolegi-policjanta dostanie awans i zostanie przeniesiony z Działu Analizy Komendy Stołecznej do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego na Czerniakowie. Nie będzie mu łatwo, ponieważ policjanci będą traktować go nie jako bohatera, ale jako kapusia.

Reklama

- Marka Opornego wyróżnia ambicja, honor, prawy charakter i upór - informuje Ewelina Wiśniewska z biura prasowego TVN.

- Ma wysokie IQ, jest bystry, sprytny, potrafi logicznie myśleć, doskonale analizować i dedukować. Marek jest przy tym nieco nieopierzony. Nie umie jeszcze panować nad swoimi emocjami, jest porywczy, spontaniczny, narwany. Najpierw mówi, potem myśli. Będzie nad tym pracował na przestrzeni odcinków.

Co ciekawe, Marek Oporny nie jest świadomy tego, jak bardzo jest przystojny. Absolutnie nie czuje się amantem. Zupełnie jak... Lesław Żurek.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Układ warszawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje