Reklama

Nietypowa rodzina

Czy alkoholik może być dobrym ojcem licznej rodziny? Na to pytanie stara się odpowiedzieć nominowany już do dwóch nagród Emmy serial "Shameless" z Williamem H. Macym w roli głównej.


Reklama

Poznajcie Franka Gallaghera (William, H. Macy) dumnego, ciężko pracującego ojca sześciorga mądrych i samodzielnych dzieciaków, którym... lepiej byłoby chyba bez niego. Frank jest alkoholikiem, a odwiedzanie okolicznych barów i podziwianie dna kolejnych butelek zajmuje mu tak dużo czasu, że właściwie nie ma go już dla swojej rodziny. Wychowanie dzieci spadło więc na głowę najstarszej córki Fiony (Emmy Rossum).  

Dziewczyna bardzo poważnie podchodzi do swoich obowiązków i robi wszystko by jej dysfunkcyjna rodzina była jak najszczęśliwsza. Nawet, jeśli oznacza to rezygnację z jej osobistych planów, marzeń i ambicji.  

Phillip "Lip" Gallagher (Jeremy Allen White) jest najstarszym synem w rodzinie - wyjątkowo inteligentny i pracowity ratuje domowy budżet rozwiązując za innych uczniów testy, za pieniądze.

15-letni Ian (Cameron Monaghan) jest najbardziej skrytym z całej gromadki, po szkole pracuje w lokalnym sklepie spożywczym. Słodka Debbie (Emma Kenney) ma dobre serce i przez cały rok zbiera pieniądze na cele charytatywne, aczkolwiek część z nich zostawia sobie.

Z kolei Carl (Ethan Cutkosky) jest urwisem o twarzy anioła, któremu największą frajdę sprawia wkładanie różnych rzeczy do kuchenki mikrofalowej. I jest wreszcie najmłodszy Liam (Blake Alexander Johnson i Brennan Kane Johnson) wciąż jeszcze za mały, że pracować na rodzinę, ale wystarczająco duży by nieźle narozrabiać.   


Gallagherowie są jacy są i nikogo nie zamierzają za to przepraszać. Są zbyt zajęci szukaniem pieniędzy na zapłacenie rachunków za prąd, zdobywaniem jedzenia oraz powstrzymywanie pracowników opieki społecznej przed pozbawieniem Franka praw do opieki nad dziećmi. 

Uznany za jedną z najlepszych nowych produkcji 2011 roku serial "Shameless" debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Shameless | seriale | William H. Macy | Emma Kenney | Emmy Rossum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje