Reklama

"Nieobecni": Nowy serial TVN jeszcze w tym roku!

Jak to możliwe, że cała rodzina zaginęła bez śladu? Tego dowiemy się jeszcze w tym roku w nowym, najpilniej strzeżonym serialu TVN!

O tym, ze stacja przywraca "BrzydUlę" i "Usta usta" wiadomo od dawna (szczegóły kontynuacji TVN znajdziecie TUTAJ).

W czerwcu stacja wypuściła do mediów informację o realizacji nowego serialu w gwiazdorskiej kobieciej obsadzie ("Królestwo Kobiet" - ZOBACZ WIĘCEJ).

Reklama

Tymczasem dziś, 20 lipca, na jaw wyszła informacja o długo skrywanym sekrecie TVN - nowym, pilnie strzeżonym projekcie serialowym. O czym będzie opowiadał? Jaki jest jego tytuł? Sprawdźcie na kolejnych stronach!

Gajdowie byli zwyczajną rodziną, jakich wiele. Właśnie szykowali się do wigilijnej kolacji. W dzień Bożego Narodzenia Dorota (Izabela Kuna), Marcin (Zbigniew Stryj) i Olek (Mateusz Czułowski) jakby zapadli się pod ziemię. Został po nich tylko pusty dom i... wiele nurtujących pytań. Co się z nimi stało?

Serial "Nieobecni", do którego już od kilku tygodni trwają zdjęcia w Warszawie i okolicach, został zainspirowany prawdziwymi historiami najgłośniejszych zaginięć ostatnich lat w Polsce.

W główne role wcielą się Justyna Wasilewska oraz Piotr Głowacki. Jako Mila Gajda, krewna zaginionych, oraz podkomisarz Filip Zachara zaangażują się w poszukiwania zaginionych. Czy uda im się, zanim będzie za późno?

Zdradzamy, że zgodnie z polityką TVN, serial najpierw trafi do Playara, a dopiero później zagości w TV.

pm

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje