Nie żyje syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Chłopiec przegrał walkę z chorobą

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak poinformowali o śmierci swojego syna, Oliwiera. Chłopiec od kilku miesięcy zmagał się z rzadkim guzem wątroby. Niestety, mimo leczenia w Izraelu, jego życia nie udało się uratować.

Modelka i piłkarz pogrążeni w żałobie

O chorobie chłopca Magdalena Stepień, modelka i była partnerka piłkarza Jakuba Rzeźniczaka, poinformowała na początku tego roku za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wyznała wówczas, że u jej syna wykryto rzadki nowotwór wątroby, a jedyną szansą na możliwe pokonanie choroby jest drogie leczenie w Izraelu. Modelka poprosiła fanów również o wsparcie finansowe. Ostatecznie razem z chłopcem wybrała się do izraelskiej kliniki. Jak się okazuje, leczenie okazało się nieskuteczne. 

Dziś rodzice chłopca wydali oświadczenie, w którym poinformowali o jego śmierci. 

Reklama

"Kochani, choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376" — napisała Magdalena Stępień.

Modelka podała również informacje o szczegółach pogrzebu synka oraz poprosiła o uszanowanie żałoby. 

"Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym, zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni".

"Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy" - zakończyła. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy