Reklama

Netflix: Zapowiedzi na marzec

Jakie seriale pojawią się w ofercie polskiego Netflixa w marcu 2017 roku? Zobaczcie!

Slasher, Wyonna Earp, Teen Wolf

"Slasher" to serialowa antologia produkcji amerykańsko-kanadyjskiej. Po latach nieobecności Sara (Katie McGrath) wraca do rodzinnego miasteczka, w którym doszło do morderstwa jej rodziców. Tam musi zmierzyć się nie tylko ze swoją przeszłością, ale również rozwiązać zagadkę tajemniczych morderstw. Twórcą serialu jest Aaron Martin. Pierwszy sezon składa się ośmiu odcinków.

Reklama

Fabuła "Wynonny Earp" - serii, która jest połączeniem produkcji fantasy, horroru i westernu, osnuta jest wokół losów tytułowej Wynonny Earp, potomkini legendarnego Wyatta Earpa. Po kilkuletniej nieobecności bohaterka przybywa do rodzinnej miejscowości na pogrzeb bliskiego członka rodziny.

Wynonna wraz z siostrą i agentem jednostki Black Badge Division podejmuje (bardzo niechętnie) walkę z demonami, które rozpanoszyły się w miasteczku.

Serial powstał w oparciu o serię komiksów autorstwa Beau Smitha. Pierwszy sezon produkcji składa się z trzynastu odcinków.

Tego samego dnia (1 marca) w serwisie Netflix pojawią się również kolejne odcinki piątego sezonu serialu "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak". Jest to historia Scotta McCalla (w jego roli Tyler Posey), zupełnie normalnego ucznia ze zwykłymi problemami. Pewnego dnia, za sprawą tajemniczego ataku w lesie, jego życie zmienia się o 180 stopni. Nagle staje się niezwykle popularny i wysportowany, a jego życie staje się prostsze. Jednak nie na długo - odkrywa, że stał się wilkołakiem.

Piraci, Greenleaf

3 marca do serwisu trafi trzeci sezon serialu "Piraci". Fabuła produkcji jest luźno oparta na motywach powieści A.D. Howdena Smitha "Złoto z Porto Bello". Obecnie trwają zdjęcia do czwartej (i ostatniej) serii. W rolach głównych występują: Toby Stephens, Hannah New, Luke Arnold, Jessica Parker Kennedy.

Serialem, który zadebiutuje 3 marca w serwisie jest "Greenleaf" - dramat przedstawiający losy fikcyjnej rodziny Greenlaf; jej sekrety i kłamstwa. Pierwszy sezon liczy 13 odcinków; w produkcji będziemy mogli zobaczyć m.in. Merle Dandridge, Kim Hawthorne i Lynn Whitfield.

Love, One More Time

10 marca w serwisie pojawi się kolejny, już drugi, sezon  produkcji "Love". W najnowszych odcinkach poznamy dalsze przygody Mickey i Gusa - pary zakochanych, która stara się ze wszystkich sił uniknąć zobowiązań. Jak łatwo się domyślić ich próby doprowadzają do wielu komicznych sytuacji. Twórcami serii są Judd Apatow, Paul Rust i Lesley Arfin. W głównych bohaterów wcielają się Gillian Jacobs i Paul Rust.

Z kolei serial "One More Time" to produkcja koreańska, przedstawiająca losy wokalisty, który "gubi się w czasie" i dziewczyny, którą musi ocalić.

Beau Sejour

Pewnego dnia, Kato (Lynn Van Royen), budzi się w pokoju hotelowym i odnajduje w wannie... swoje własne ciało. Od tej chwili dziewczyna stara się dopaść swojego mordercę. Może jej w tym pomóc pięć osób. Brzmi ciekawie? To fabuła belgijskiego serialu Beau Sejour (liczącego 9 odcinków), który pojawi się w serwisie 16 marca.

Iron Fist, Samurai Gourmet

17 marca zadebiutuje długo wyczekiwany serial o przygodach czwartego z ekipy "The Defenders". "Marvel: Iron Fistopowiada historię milionera Danny’ego Randa (Finn Jones), który powraca do Nowego Jorku po kilku latach nieobecności. Chcąc odbudować rodzinne bogactwo musi walczyć ze skorumpowaną rzeczywistością Nowego Jorku. Tytułowy Iron Fist jest mistrzem kung-fu oraz posiada umiejętność przywołania niesamowitej mocy Żelaznej Pięści.

Grace i Frankie

"Grace i Frankie" to serial komediowy, w którym główne role grają Jane Fonda oraz Lily Tomlin. "Grace i Frankie" to historia dwóch kobiet, które rywalizowały ze sobą aż do momentu, kiedy dowiedziały się, że ich mężowie zakochali się w sobie. Aby jakoś poradzić sobie w zaistniałej sytuacji panie postanowiły zamieszkać razem i wspierać się wzajemnie w tym trudnym czasie. Premiera sezonu trzeciego: 24 marca.

Ingobernable

Kolejna propozycja, jaka pojawi się w serwisie 24 marca, to meksykański serial "Ingobernable" - opowieść o losach Irene Urzui, pierwszej damy Meksyku, która stara się ze wszystkich sił poprawić sytuację kraju. Kiedy okazuje się, że kobieta nie może ufać swojemu mężowi, musi podjąć kolejne wyzwania i odkryć prawdę, jaką przed nią ukrywano. W rolach głównych występują Kate del Castillo (Emilia Urquiza) oraz Erik Hayser (Diego Nava).

The Originals

Dzień później, 25 marca, do serwisu trafi czwarty sezon "The Originals", czyli spin-off "Pamiętników Wampirów". 

13 powodów

Serial "13 powodów" zadebiutuje 31 marca. Fabuła serii koncentruje się wokół losów Claya Jensena (w tej roli Dylan Minnette), który znajduje pod drzwiami swojego domu tajemniczą paczkę. Okazuje się, że jego koleżanka pozostawiła w niej kasety magnetofonowe, na których nagrała 13 powodów... dla których zdecydowała się popełnić samobójstwo. "13 powodów" jest ekranizacją powieści Jaya Ashera.

Tego samego dnia (31 marca) w serwisie pojawią się trzy sezony serialu "Bitten". Główną bohaterką produkcji jest Elena Michaels, która opuściła swoje rodzinne miasteczko, aby już nigdy więcej nie mieć do czynienia z nadprzyrodzonymi zjawiskami. Pewnego dnia kontaktuje się z nią dawny znajomy, a to oznacza, że musi wrócić. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że Elena jest wilkołakiem.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje