Reklama

Netflix: Platforma szykuje pięć nowych seriali produkcji niemieckiej

Na fali popularności "Dark" Netflix przygotowuje kolejne seriale produkcji niemieckiej. W grudniu br. zobaczymy m.in. produkcję "Berlińskie psy". Od 2019 roku na platformie zaczną pojawiać się kolejne oryginalne serie.

Najnowsze seriale to "Tribes of Europa", "Don't Try This At Home", "Skylines", "Untitled Christmas", "The Barbarians".

Tribes of Europa

Reklama

Rok 2070. Resztki Europy ocalałe z tajemniczej globalnej katastrofy zostały podzielone między niezliczone mikropaństwa.

Kilka tak zwanych "plemion" walczy o dominację na kontynencie.

To postapokaliptyczna opowieść przygodowa o trójce rodzeństwa, które postanawia odmienić losy nowej "EUROPY".

Don’t Try This At Home

Chcąc odzyskać miłość swojego życia, pewien licealista wspólnie ze swoim najlepszym przyjacielem otwiera największy w Europie internetowy biznes narkotykowy w zaciszu własnej sypialni.  

Skylines

Frankfurt. Młody i utalentowany producent hiphopowy dostaje życiową szansę, podpisując umowę z wytwórnią Skyline Records. Dochodzi jednak do zderzenia świata muzyki, przestępczości zorganizowanej i wielkiej finansjery, gdy brat właściciela wytwórni, gangster, wraca z wygnania, aby upomnieć się o swoje.

Untitled Christmas

Trzyodcinkowy miniserial o szalonych i pełnych emocji świętach Bożego Narodzenia pewnej rodziny. Historia skupia się na czterech pokoleniach kobiet, które w końcu muszą wyjawić wszystkie sekrety, które dotąd przed sobą skrywały.

The Barbarians

W słynnej bitwie w lesie Teutoburskim wojownicy germańscy w 9 roku n.e. powstrzymali pochód Imperium Rzymskiego na północ. To krwawe starcie dwóch światów tragicznie splata się z przeznaczeniem trójki młodych ludzi, których los wiedzie od niewinności ku winie, od lojalności ku zdradzie i od miłości ku nienawiści.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje