Najnowszy numer "Świata Seriali" już w kioskach

W 23. numerze dwutygodnika "Świat Seriali" czekają na was podwójne zaręczyny, sny o zamążpójściu i miłosne kłopoty. A także opisy ponad 60. seriali i serialowe ciekawostki.

"Barwy szczęścia": związek Kaśki i Ksawerego w tarapatach.

Reklama

Czarne chmury nadciągają nad związek Kaśki (Katarzyna Glinka) i Ksawerego (Sebastian Cybulski). A to wszystko za sprawą zazdrosnej matki chłopaka. Kobieta nie akceptuje przyszłej synowej i zrobi wszystko, by syn ją zostawił. Jak daleko posunie się toksyczna mamuśka?

"BrzydUla" wyśni swój ślub!

Ula Cieplak (Julia Kamińska) będzie miała kolejny szalony sen! Tym razem przyśni jej się ślub z przystojnym kardiologiem Piotrem (Maciej Brzoska). Jakby tego było mało, ślubu będzie im udzielał... Marek (Filip Bobek). Czym zakończy się ta historia? Odpowiedź już 7 grudnia.

"Z" jak zaręczyny w "M jak miłość"

Krystyna (Hanna Mikuć) i Wojciech (Emilian Kamiński) zaręczą się! A wszystko to odbędzie się w romantycznej scenerii nad Bałtykiem. Wzruszona Filarska powie "TAK", ale wkrótce na horyzoncie pojawi się mężczyzna, który przed laty złamał jej serce. Co zrobi Krystyna?

I jeszcze jedne zaręczyny w "Domu nad rozlewiskiem"!

Na ślub nigdy nie jest za późno! Przekona się o tym Basia (Małgorzata Braunek), gdy o rękę poprosi ją jej wieloletni przyjaciel Tomasz (Jerzy Schejbal). Zmęczony życiem na dwa domy Tomek postanowi w końcu usidlić ukochaną. Kupi pierścionek i z pomocą Gosi zorganizuje przyjęcie zaręczynowe. Co odpowie mu Basia?


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje