Reklama

Najnowszy numer "Świata Seriali"

Najnowszy numer "Świata Seriali" na rynku już 24 maja. Co w nim znajdziemy?

"Na dobre i na złe": Latoszek proponuje Lenie wyjazd do Torunia. Sugeruje, że Starska powinna powiedzieć matce o swojej chorobie. Podczas szczerej rozmowy w cztery oczy Lena żali się mamie, że Witek opiekuje się nią z litości. Uważa, że były narzeczony nigdy nie wybaczy jej zdrady. Maria jest jednak innego zdania. Uważa, że Latoszek nadal jest zakochany w jej córce.

Reklama

"M jak miłość": Nie tak Małgosia wyobrażała sobie pierwsze od dłuższego czasu spotkanie z Tomkiem. Chwilę po ich szczerej rozmowie Chodakowski zostaje aresztowany. Okazuje się, że jednym z policjantów, którzy go zatrzymali, jest Igor, nowy znajomy Sandry! Małgosia błaga o pomoc Martę, która z kolei o wszystkim informuje Andrzeja. Tymczasem Tomek wychodzi z aresztu...

"Barwy szczęścia": Marysię odwiedza Borys i przynosi jej obiecany film. Kobieta zwierza się z problemów z Romkiem. Mówi, że badania okresowe wykazały u niego nadciśnienie i podwyższony cholesterol. Żali się, że Romek nie chce się leczyć i prosi Borysa o dyskretną interwencję. Ten spełnia prośbę, lecz nie podoba się to Romkowi. Urażony prosi żonę, by nie rozmawiała o jego diecie i zdrowiu z Borysem. Zaskoczona kobieta wypiera się rozmowy z lekarzem. Jednak kłamstwo wkrótce wychodzi na jaw. Romek zauważa film. Nabiera podejrzeń, że żona coś przed nim ukrywa.

A ponadto:

- "Droga do Indii" - brazylijski hit już dostępny dla polskiego widza.

- "Usta usta": Agnieszka i Krzysztof będą mieli drugie dziecko

- 3 plakaty: "90210", "Mój grzech", "CSi: Miami".

- Oraz wyjątkowy konkurs na Dzień Matki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje