Reklama

Najlepsze role Neila Patricka Harrisa

Neil Patrick Harris swoją karierę aktorską rozpoczął już jako nastolatek. Od tej pory zachwyca różnymi kreacjami, zarówno filmowymi, jak i serialowymi.

Role Neila Patricka Harrisa są niezwykle zróżnicowane. Aktor ma wiele talentów, potrafi na planie zaśpiewać, zatańczyć, nawet pokazać magiczne sztuki. Kto by się spodziewał w 1989 roku, kiedy Harris po raz pierwszy wcielił się w tytułową rolę w serialu "Doogie Howser", że zyska on taką sławę i popularność. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i niezaprzeczalnemu urokowi, aktor zdobył wielu fanów. Poniżej prezentujemy jego najlepsze role serialowe.

"Doogie Howser"

Reklama


Neil Patrick Harris wcielił się w serialu w nastoletniego lekarza. Był prawdopodobnie najmłodszą osobą, która asystowała przy operacjach i tak naprawdę to ta rola przyniosła mu popularność i jest z nim najbardziej kojarzona.
Magia telewizji może być jednak niebezpieczna. Serial cieszył się duża popularnością i sympatią, mimo to Neilowi udało się uniknąć zaszufladkowania i był to dopiero początek jego aktorskiej kariery. 


"Jak poznałem waszą matkę"


Serial z lat 2005-2011 udowodnił, że Neil Patrick Harris z powodzeniem może grywać role amantów i przystojnych kobieciarzy.
Aktor wcielał się tam w postać przystojnego Barneya, niezwykle wrażliwego na kobiece wdzięki, którym nawet nie próbował się opierać. Kobiety kochały Barney’ego, mężczyźni chcieli być jak Barney. Ta rola przylgnęła do Harrisa o wiele bardziej niż ta z "Doogie Howser".

Rola Barney’a - niepoprawnego mistrza podrywu, któremu nie oprze się żadna kobieta - jest tym zabawniejsza w wydaniu Neila Patricka Harrisa, że już w 2006 roku aktor "wyszedł z szafy" i publicznie przyznał, że jest gejem. Tworzącym zresztą szczęśliwy związek ze swoim partnerem od 9 lat.

"Dr Horrible"


W "Dr Horrible" Neil Patrick Harris zagrał...doktora Horrible, złego, samotnego, szalonego i nieco nawiedzonego naukowca o niezrealizowanych marzeniach i niespełnionej miłości.
Ten mini-serial zrealizowany był przy bardzo niewielkim budżecie, jednak dobra muzyka, ciekawy pomysł z parodią superbohatera okazały się świetną kombinacją, która odniosła duży sukces.

"Spider-Man"


Neil Patrick Harris uczestniczył również w dubbingowanym projekcie "Spider-Man". Aktor podłożył głos głównemu bohaterowi. Serial miał zaledwie 13 odcinków, jednak na jego podstawie powstała gra komputerowa "Spider-Man: Shattered Dimensions", w której Harris ponownie wziął udział.

"Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar"


Wydawałoby się, że Neil Patrick Harris jest tak głęboko zakorzeniony w świadomości widzów z komediowej roli w "Jak spotkałam waszą matkę", że nie zostanie obsadzony w żadnej poważnej, dramatycznej roli. A jednak, aktor z powodzeniem zaskoczył wszystkich w tym kryminalnym serialu.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Neil Patrick Harris | Jak poznałem waszą matkę | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje