Reklama

Najgorętsze serialowe romanse

Fascynacja, namiętność, zdrada. Bez tych emocji trudno wyobrazić sobie przykuwający uwagę scenariusz. Chcesz dowiedzieć się co w nowych odcinkach czeka najpopularniejsze serialowe pary?

"Hotel 52": Iwona i Michał

Związek Iwony Szwed (Magdalena Cielecka) i Michała Horwata (Rafał Królikowski) z "Hotelu 52" w końcu wyjdzie na jaw. Michał będzie musiał wyprowadzić się z domu, co ułatwi mu decyzję o ułożeniu sobie życia z Iwoną. Załoga hotelu, która podejrzewała romans, wkrótce zdobędzie pewność.

Reklama

"Na dobre i na złe": Marta i Rafał

Po wakacjach Marta Kozioł (Katarzyna Bujakiewicz) i Rafał Konica (Robert Koszucki) z "Na dobre i na złe" dowiedzą się, że ponownie zostaną rodzicami. Pan doktor do tej pory nie grzeszył odpowiedzialnością. Dlatego siostra Marta, chociaż urodziła mu bliźniaki, nie widziała go w roli męża. Teraz da mu drugą szansę, a jesienią okaże się, że spodziewa się trzeciego dziecka.

Prawdziwe życie splotło się tu z serialową fikcją, bo na decyzję scenarzystów wpłynęło to, że Katarzyna Bujakiewicz jest w ciąży."M jak miłość": Ola i Paweł

Jesienią coraz bardziej będzie iskrzyło w "M jak miłość" między Olą Malinowską (Anna Karczmarczyk) i Pawłem Zduńskim (Rafał Mroczek).

- Paweł uratował Oli życie, a potem załatwił jej jeszcze pracę w Oazie, nic więc dziwnego, że jest mu bardzo wdzięczna - mówi Anna Karczmarczyk.

- Natychmiast stał się dla niej autorytetem i kimś wyjątkowo ważnym w jej życiu. Na razie jednak nie ma mowy o relacjach damsko-męskich między nimi. Z niecierpliwością czekam na scenariusze nowych odcinków, bo zżera mnie ciekawość, jak rozwinie się ich znajomość.
"M jak miłość": Mirka i Irek

Miłośnicy "M jak miłość" będą też śledzić burzliwy związek Mirki Kwiatkowskiej (Andżelika Piechowiak) i Irka Podleśnego (Maciej Jachowski).

- Będą jak żuraw i czapla, raz razem, raz osobno. Ciągłe rozstania i powroty. W sumie: zabawnie - zapowiada Andżelika Piechowiak."Na Wspólnej": Zuza i Kamil

Zuza Leszczyńska (Małgorzata Socha) i Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) z "Na Wspólnej" będą musieli na nowo przemyśleć swój związek.

- Wszystko przez to, że Zuza niespodziewanie dowiedziała się, że ma wirusa HIV - opowiada Małgorzata Socha.

- Wiadomość o tym spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Kamil jednak zachowa się wspaniale i nie pozwoli, by się załamała. W jesiennych odcinkach będzie ją wspierał.
"Usta Usta": Julia i Adam

W przypadku Julii Hoffman (Magdalena Różczka) i Adama Dawidzkiego (Paweł Wilczak) z "Usta Usta" jego choroba, choć to dziwne, ocali ich związek. Uświadomi obojgu, że są dla siebie stworzeni.

- Można na nowo zakochać się w kimś, kogo się dobrze zna. To tak jak z piorunem, który uderza dwa razy w to samo miejsce... - stwierdził Adam w obliczu śmierci.

Czy to oznacza ślub? Zobaczymy...
"Majka": Majka i Michał

Kolejne zawirowania czekają Majkę Olkowicz (Joanna Osyda) i Michała Duszyńskiego (Tomasz Ciachorowski), bohaterów "Majki". Intryga polującej na fortunę Duszyńskich Aleksandry (Marieta Żukowska) zakończyła się sukcesem: test DNA wykazał, że Basia nie jest córką Michała.

Zainteresowani nie wiedzą, że to szantażowana przez młodą Duszyńską lekarka podmieniła wyniki badań.

- Pojawi się kryzys zaufania, który może zniszczyć każdy związek - wyjaśnia Tomasz Ciachorowski. - Michał będzie miał żal do Majki o to, że nie powiedziała mu, iż ktoś inny może być ojcem Basi - dodaje aktor."Barwy szczęścia": Klaudia i Ksawery... i Kaśka

Natomiast Ksawery (Sebastian Cybulski) z "Barw szczęścia", który pod wpływem zaborczej matki zdecydował się poślubić Klaudię Nowakowską (Marta Chodorowska), poważnie się zastanowi, czy naprawdę tego chce. Bo jeśli tak, to dlaczego jego myśli nieustannie krążą wokół Kaśki Górki (Katarzyna Glinka)?

A.IM.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje