Reklama

"Na Wspólnej": Zdrada i… rozstanie!

Dziedzic (Mariusz Słupiński) pójdzie na całość i przyprawi rogi Renacie (Marta Jankowska) z Ukrainką Tatianą (Olha Bosova). Z kolei Przemek (Eryk Cichowicz) po upojnym seksie z Dagmarą (Katarzyna Ucherska) wyzna jej, że woli Monikę (Karolina Oldyńska)!

Zdradzamy, że w 3062. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 28 kwietnia w TVN) Tania przeprosi Dziedzica za to, że wtrąciła się w prowadzone przez niego śledztwo i pomieszała mu szyki. Doda, że nie zamierza przeszkadzać mu w rozmowie z Wołodią (Andrzej Burdzialovsky) - chce tylko usłyszeć, co ma do powiedzenia na temat śmierci jej brata.

Cała prawda o śmierci

Reklama

Gdy Ukrainiec wróci z pracy, zgodzi się porozmawiać ze Sławkiem i Tanią. Dokładnie opowie im, jak doszło do tego, że Witalij - zamiast w szpitalu - znalazł się z rozległym zawałem na przystanku autobusowym.

- Bałem się mówić o tym wcześniej, bo właściciel tartaku zagroził mi, że zrobi mnie współwinnym zaniechania ratowania życia Witalija - wyzna,  zapewniając jednak, że teraz  zezna wszystko na komendzie, bo już się nie boi Wiśniewskiego.

Od pocałunku do seksu

Jakiś czas później Sławek ponownie spotka się z Tanią, która będzie czekała na niego przed lubelską komendą. Dziedzic poinformuje ją, że zeznania, które właśnie złożył Wołodia, z pewnością wystarczą, by właściciel tartaku poszedł do więzienia. W odpowiedzi na to kobieta rozklei się i zacznie płakać. Sławek spróbuje ją pocieszyć, w końcu zaczną całować się namiętnie... Trafią do łóżka... 

Po nocy spędzonej z Tatianą Sławek odbierze telefon od Renaty. Skłamie, że poprzedniego wieczora popił z kolegami i wróci do domu później, niż zapowiadał. Tania zaś oznajmi Dziedzicowi, że - ze względu na dobro jego rodziny - więcej już się nie zobaczą. On jednak absolutnie nie zechce zgodzić się na takie rozwiązanie.

Miłosne zakręty

Tymczasem po namiętnej nocy z Dagmarą Przemek będzie zły i rozkojarzony. W końcu wyzna byłej nauczycielce, że jakiś czas temu stracił nadzieję, że znowu będą razem. Teraz czuje się rozdarty, bo od niedawna jest w związku z Moniką (Karolina Oldyńska). Dagmara dozna szoku. Po namyśle przyzna, że doskonale go rozumie. Postanowi spotkać się z Moniką, która uświadomi jej, że jest o wiele lepszą od niej partnerką dla Przemka.

Dagmara złoży broń - spakuje swoje rzeczy i ruszy w podróż życia. Na pożegnanie będzie życzyła Przemkowi wszystkiego najlepszego w relacji z Moniką. Wzruszony chłopak również odwzajemni się jej życzeniami wszystkiego dobrego. Jakiś czas później wyzna Monice, że ją kocha i chce z nią być na poważnie. Nieoczekiwanie dziewczyna poprosi go, żeby się nie spieszyli i pozostali w romantycznej przyjaźni...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje