Reklama

"Możecie liczyć na dużo akcji"

29 stycznia serial "The Event - Zdarzenie" zadebiutuje w Canal+. Czy historia ludzi, których życiorysy w dziwny sposób się krzyżują, zainteresuje polską widownię?

Główny bohater Sean Walker i jego dziewczyna Leila spędzają wakacje na Hawajach. Mają wybrać się na nurkowanie z nowo poznanymi znajomymi, jednak Leila źle się czuje i Sean wyrusza sam.

Reklama

Kiedy wraca do hotelu, okazuje się, że Leila zniknęła, a na recepcji nikt nie słyszał ani o niej, ani o nim. Co gorsza, zostaje posądzony o morderstwo.

Tymczasem do mieszkania rodziców Leili wchodzą zamaskowani ludzie, zabijają jej matkę i porywają siostrę. W tym czasie nowo wybrany prezydent Elias Martinez dowiaduje się o tajnym ośrodku, w którym od 60 lat są przetrzymywani ludzie o odmiennym od ludzkiego DNA.

Prezydent zwołuje konferencję prasową, na której zamierza wyjawić społeczeństwu prawdę. Pomysł ten nie cieszy się uznaniem doradców Martineza, a zwłaszcza CIA.

Dochodzi do zamachu na jego życie. W tym celu zostaje porwany samolot pasażerski. Pilotem i jednocześnie zamachowcem-samobójcą okazuje się ojciec Leili, Michael. Na pokładzie znajduje się także Sean.

- Możecie liczyć na dużo akcji, przygód i złożoną fabułę, jednak naszym głównym celem jest skoncentrowanie się na bohaterach: jak ci ludzie się zachowują i reagują w świecie wydarzeń, który stworzyliśmy - mówi reżyser produkcji, Jeffrey Reiner.

- W każdym odcinku wyczuwalny jest element science fiction, jest on jednak na tyle subtelny, że czasem zapomina się o nim do czasu, aż wydarzy się coś naprawdę dziwnego - dodaje scenarzysta "The Event" Nick Wauters.

"The Event" startuje w sobotę, 29 stycznia 2011, o 17:30 w Canal+.

Serial od 23 września 2010 jest także dostępny w telewizji n w ramach kolekcji nSeriale.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Event

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje