Reklama

"Morze miłości": Przez romans straci miłość córki?

Niedawny szum medialny wokół Ninel Conde sprawił, że Sofía, córka gwiazdy, postanowiła zamieszkać ze swoim ojcem Arim Telchem.


Reklama

Seksowna Coral z "Morza miłości" zawsze słynęła ze swych silikonowych krągłości i skandali. Nikogo nie zdziwiło zatem, że jej małżeństwo z Juanem Zepedą rozpadło się po niespełna 6 latach. Rozwód nie przebiegł w przyjaznej atmosferze, ponieważ Juan oskarżał byłą żonę o liczne zdrady, natomiast aktorka twierdziła, że doświadczyła z jego strony przemocy fizycznej i psychicznej.

Wkrótce pojawiły się plotki o związku Conde z Pepe Díazem, byłym chłopakiem Eizy González. W październiku 2013 roku okazało się jednak, że nowym wybrankiem "Zabójczego Cukierka" stał się młodszy od niej o dziewięć lat Giovanni Medina.

Na okładkach gazet

Ninel poznała Medinę, gdy mężczyzna przyjaźnił się z Zepedą. Dlatego były mąż aktorki poczuł się zdradzony i zaatakował kolegę na Twitterze. W lutym br. Ninel broniła się przed oskarżeniami dwóch ochroniarzy, którzy zarzucali jej zażywanie narkotyków i liczne romanse. Miesiąc później natomiast zaczęto sugerować, że Conde spodziewa się dziecka. Wkrótce na portalu internetowym TVyNovelas pojawiło się nagranie, w którym Giovanni oskarżał Ninel o dokonanie aborcji.

Aktorka w końcu musiała przyznać, że znowu zostanie mamą. Chciała zachować tę informację w tajemnicy, dopóki nie skończy trzeciego miesiąca ciąży. Od razu zaznaczyła też, że nagranie jej rzekomej kłótni z ukochanym jest fałszywe. Razem z Giovannim udzielili obszernego wywiadu czasopismu TVNotas, w którym opowiadają o radosnym oczekiwaniu na wspólne dziecko. W tym samym czasie Medina znalazł się na  celowniku Niurki Marcos ("Biały welon"). Była żona Juana Osorio ostrzegła Ninel przed ukochanym, który ukradł jej opony z samochodu. Dodała też, że biznesmen posługuje się fałszywą tożsamością.

Tata z problemami

 Wieść o ciąży Conde nie ucieszyła jej siedemnastoletniej córki Sofíi. Dziewczyna od początku nie akceptowała związku matki z młodszym mężczyzną. Poza tym zmęczyły ją już ciągłe skandale, których bohaterką była Ninel. Nastolatka postanowiła przeprowadzić się do ojca, Ariego Telcha. Aktor, znany w Polsce z telenowel "Miłość i namiętność" oraz "Pasión Morena" poślubił Conde, gdy miała zaledwie 20 lat.

Ich małżeństwo trwało rok i osiem miesięcy, a jego owocem była Sofía. Później wyszło na jaw, że Ari cierpiał na chorobę afektywną-dwubiegunową, która uniemożliwiła mu stworzenie normalnej relacji z Ninel. Oboje nie ukrywali, że nie będą się przyjaźnić po rozwodzie, ale postarają traktować z szacunkiem ze względu na Sofię. Conde wyznała, że duzo wycierpiała w małżeństwie. Telch przez lata z różnym skutkiem starał się godzić karierę z chorobą.

W 2010 roku zamieścił w Internecie kompromitujące nagranie wideo i trafił do kliniki psychiatrycznej. Potem oskarżał Ninel o utrudnianie mu spotkań z córką, ponieważ aktorka wysłała Sofíę do szkoły w Szwajcarii. Teraz ma okazję sprawdzić się w roli pełnoetatowego ojca.

akw

Dowiedz się więcej na temat: Ninel Conde

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje