Reklama

"Miecz Prawdy" został anulowany!

Kolejne straszna katastrofa dla fanów seriali.

Jeszcze nie tak dawno amerykańscy scenarzyści zastrajkowali, co spowodowało, że kilka seriali nie miało nigdy swojego happy endu. Zalicza się do nich niestety "Legend of the Seeker" - jedna z najgłośniejszych produkcji w Ameryce.

Reklama

Serial został stworzony na podstawie książki Terry'iego Goodkind'a. Opowiada o losach bohaterów, którzy zmagają się ze złem i czarną magią. Mężny wojownik, Poszukiwacz prawdy, Matka Spowiedniczka, Czarodziej oraz przyjaciele stają do walki z zastępami zła.

26 kwietnia, jeden z twórców, informuje Michaela Ausiello, że serial został anulowany! Michael pisze na swoim blogu, że fani nie muszą już czekać na kolejny odcinek. Bowiem, stacja ABC nie znalazła chętnych do sponsorowania twórczości Terry'ego Goodkind'a. Tak więc, po dwóch sezonach, serial ten przechodzi do historii. Autor bloga zachęca również swoich użytkowników do pisania wspominkowych komentarzy. Pisze też, że serial trafia do wielkiego cmentarza seriali w niebie. W ostatnich tygodniach liczba fanów wciąż wzrastała. Serial ten podbił Amerykę, jest najlepszym serialem z fantastyczno-przygodowych. Tak świetna produkcja nie powinna mieć takiego zakończenia. Zapewne teraz wszyscy fani "Miecza Prawdy" będą składać petycję w tej sprawie.

Jestem fanem tego serialu i jestem zszokowany po przeczytaniu bloga Ausiello. Mam nadzieję, że jest to nieporozumienie. Serial zacząłem oglądać całkiem niedawno, a już bardzo mnie wciągnął. Do takiego stopnia, że zacząłem czytać książkę, która jest scenariuszem dla tej produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje