Reklama

Megan Fox: Skompromitowała się na gali Złotych Globów. To ją wiele nauczyło

Megan Fox jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet w branży filmowej. Sławę przyniosły jej role w "Transformersach" i "Wojowniczych Żółwiach Ninja". Okazało się jednak, że jej reputacja mogła zostać mocno nadszarpnięta przez alkohol. Aktorka przyznała, że nie pije od czasu, gdy skompromitowała się na gali rozdania Złotych Globów!

Życie prywatne pięknej aktorki

Megan Denise Fox urodziła się 16 maja 1986 roku w stanie Tennessee, w rodzinie Glorii i Franklina Foxów. W wieku 5 lat rozpoczęła naukę ruchu scenicznego i tańca, a gdy miała 10 lat wraz z rodzicami przeprowadziła się do St. Petersburga na Florydzie.

Fox rozpoczęła karierę aktorki i modelki w wieku 13 lat. Cztery lata później przeniosła się do Los Angeles. W 2001 roku zadebiutowała w filmie "Wakacje w słońcu" u boku sióstr Olsen. Jednak największą popularność przyniósł jej udział w filmowej serii "Transformers" oraz w dwóch częściach "Wojowniczych Żółwi Ninja".

Reklama

W czerwcu 2010 roku poślubiła  Briana Austina Greena, gwiazdę "Beverly Hills, 90210". Ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami, w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Aktorka urodziła trzech synów. W kwietniu 2020 roku para podjęła decyzję o separacji i Megan Fox związała się z raperem Machine Gun Kellym.

Megan Fox nie pije alkoholu, od kiedy wywołała skandal na gali Złotych Globów

Hollywoodzka aktorka wyjawiła, co skłoniło ją do tego, by zrezygnować z picia alkoholu. Megan Fox przyznała, że decyzję o abstynencji podjęła po tym, jak upiła się szampanem na gali Złotych Globów w 2009 r. i udzieliła kilku kompromitujących ją wywiadów.

Megan Fox przyjęła zaproszenie od kanału youtubowego "Who What Wears", by opowiedzieć o najbardziej pamiętnych stylizacjach, jakie nosiła na przestrzeni swojej kariery. Wśród kreacji, które omawiała, była suknia, którą przywdziała na galę Złotych Globów w 2009 r. Jednak to nie wątek modowy w kontekście tej imprezy mógł zapaść widzom w pamięci.

W rezultacie udzieliła na czerwonym dywanie kilku chaotycznych i wyjątkowo zaczepnych wywiadów. 

Aktorka stwierdziła wtedy m.in., że wygląda jak transseksualistka i że "czuje się tak niepewna, że zaraz zwymiotuje". A gdy zapytano ją, dlaczego na uroczystości nie towarzyszy jej ówczesny narzeczony, Brian Austin Green, odparła, że ten nie mógł znieść myśli o tym, że będzie w jej cieniu na tym wydarzeniu.

W branży filmowej krąży opinia, że na żadnej wielkiej gali nie ma tak swobodnej atmosfery, jak na Złotych Globach. Dał temu wyraz Tim Robbins, który w 2004 r. odbierając pierwszą nagrodę wieczoru - Złoty Glob za drugoplanową rolę w "Rzece tajemnic", powiedział: "Najlepsze we wczesnej porze mojej kategorii jest to, że teraz mogę pić".

Megan Fox nie boi się odważnych scen!

Aktorka nie boi się rozbieranych ról. W filmie "40 lat minęło" wciela się w postać Desi - przyjaciółki głównej bohaterki. W jednej ze scen, która znalazła się także w zwiastunie filmu, Fox przebiera się, zwracając uwagę koleżanki na swój biust. Niedowierzająca jędrności piersi seksownej aktorki Mann dotyka ciała Megan, pytając się: "Są prawdziwe?". "Po prostu jestem młoda" - odpowiada bohaterka Fox.

To kolejny epizod eksponujący ciało gwiazdy "Tranformersów". Wcześniej aktorka wzięła udział w filmie "Dyktator" Saszy Barona Cohena, gdzie jej zadaniem były głównie łóżkowe igraszki z tytułowym bohaterem. Również jej inne tytuły: "Gra namiętności" i "Zabójcze ciało" świadczą o tym, że Megan nie ma kompleksów i na ekranie swobodnie prezentuje się w stroju Ewy.

Megan Fox lubi podsycać atmosferę skandalu wokół własnej osoby. W jednym z wywiadów przyznała, że... jest biseksualna!

Zobacz też:

Megan Fox znów w ciąży!

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje