Reklama

"Mecenas Porada" nowym serialem Polsatu. Aleksandra Domańska w roli głównej

Doskonała obsada i prawdziwe życie! Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu "Mecenas Porada".

O czym opowie serial?


Reklama

Mecenas Katarzyna Porada - w tej roli Aleksandra Domańska - jest zawsze blisko ludzi. Niedrogo i serdecznie to dewiza błyskotliwej prawniczki, która właśnie zdała egzamin adwokacki. Droga do tego celu nie była usłana różami a Kasia w swej karierze zawodowej ma nawet doświadczenia we... fryzjerstwie.

Ośmielona uzyskaniem dyplomu adwokata udaje się do szefowej w kancelarii, w której pracuje, po podwyżkę. Ta zamiast pogratulować Kasi sukcesu, zwalnia ją... Nie mogąc znaleźć zatrudnienia zdesperowana wynajmuje maleńki boks w galerii handlowej.

Oferuje klientom niedrogą pomoc prawną - koszt to złotówka za minutę. Nawet nie zdaje sobie sprawy, jak nietypowych klientów przyciągnie swoją ofertą...

W serialu obok Aleksandry Domańskiej występują: Radosław Pazura (Grzegorz Porada, ojciec głównej bohaterki, muzyk, który po wypadku samochodowym, zmaga się z niepełnosprawnością), Magdalena Wróbel -(Zośka Krawczyk, najlepsza przyjaciółka Kasi, która pomaga jej w każdej sprawie), Antoni Pawlicki (mec. Aleksander Wyrzykowski - doktor prawa z renomowanej kancelarii, bywalec kawiarni, w której pracuje Zosia), Mateusz Rusin (Marcin Drawicz, pracownik punktu masażu w centrum handlowym, w którym punkt ma Kasia), Otar Saralidze (Adi Tsurgan - Gruzin, pracuje w punkcie dorabiania kluczy i napraw szewskich), Monika Krzywkowska (Marta Solwecka - narzeczona Grzegorza Porady), Piotr Gąsowski (Andrzej Starzyński, wspólnik mec. Wyrzykowskiego) i Katarzyna Zawadzka (Beata Majerska - prawniczka w Kancelarii Starzyński Wyrzykowski).

Za reżyserię odpowiada Bartek Prokopowicz, scenariusz do serialu napisali Radosław Figura, Paweł Trześniowski i Anita Nawrocka.

Premiera serialu planowana jest, najprawdopodobniej, na wiosnę 2021.Aleksandrę Domańską można zobaczyć w filmie "(Nie)znajomi", który dostępny jest w serwisie Ipla.tv!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama