Reklama

Mary Mara nie żyje. Popularna aktorka miała 61 lat

Nie żyje Mary Mara. Gwiazda "Ostrego dyżuru" i "Prawa i porządku" zmarła w wieku 61 lat. Jak podała policja stanowa z Nowego Jorku - aktorka utonęła w rzece Świętego Wawrzyńca podczas pływania. Jej ciało zostało odnalezione w niedzielę rano w mieście Cape Vincent.

Policja wyklucza udział osób trzecich

Policja stanu Nowy Jork potwierdziła śmierć popularnej aktorki w niedzielę rano. Ciało Mary znaleziono w rzece Świętego Wawrzyńca. Według pierwszych wyników śledztwa, policja wyklucza udział osób trzecich. Wstępny raport funkcjonariuszy mówi o niefortunnym utopieniu się. Gwiazda miała w ubiegły weekend odwiedzić siostrę i w niedzielny poranek udać się nad rzekę, by poćwiczyć.

Obecnie przeprowadzana jest sekcja zwłok, która ma ustalić dokładną przyczynę zgonu.

Śmierć aktorki potwierdził jej menedżer Craig Dorfman: "Mary była jedną z najwspanialszych aktorek, jakie kiedykolwiek poznałem" - napisał w oświadczeniu dla Variety.

Reklama

Mary Mara: Gwiazda seriali

Mary Mara urodziła się w 1960 roku. Była absolwentką Uniwersytetu San Francisco oraz Yale School od Drama. Na ekranie zadebiutowała w 1989 roku rolą w filmie "The Preppie Murder". 

W ciągu całej kariery wystąpiła w ponad 80 produkcjach filmowych i serialowych. Do jej najbardziej znanych kreacji należą te serialowe. Gwiazdę mogliśmy oglądać w takich produkcjach, jak: "Ally McBeal", "Siódme Niebo", "Ostry dyżur", czy "Prawo i porządek".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL