Reklama

Małgorzata Socha zagra Agnieszkę Osiecką w nowym serialu TVP?

Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej" i Inga z "Przyjaciółek", jest jedną z najpoważniejszych kandydatek do roli... Agnieszki Osieckiej w serialu o życiu legendarnej autorki tekstów, który powstanie w przyszłym roku na zlecenie TVP.

Małgorzata Socha od lat należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek i wie, że nie musi martwić się o to, że zabraknie dla niej pracy... Kilka dni temu potwierdziła oficjalnie, że spodziewa się trzeciego dziecka i na razie nie myśli o nowych rolach. Podobno jednak, gdy dowiedziała się, że TVP zamierza nakręcić serial biograficzny o Agnieszce Osieckiej, zapragnęła wcielić się w autorkę tekstów do ponad dwóch tysięcy piosenek.

Reklama

Jak informuje "Super Express" gwiazda "Przyjaciółek" jest jedną z najpoważniejszych kandydatek do zagrania głównej bohaterki w serialu "Osiecka", do którego zdjęcia rozpoczną się najprawdopodobniej na początku przyszłego roku.

- Scenariusz już powstał, jest także producent, są nawet pewne środki w TVP. Obecnie poszukiwana jest aktorka, która zagra Agnieszkę Osiecką. Pod uwagę brane są dwie... - czytamy w dzienniku.

Kandydatura Małgorzaty Sochy nie podoba się jednak córce legendarnej tekściarki, Agacie Passent, która w roli matki najchętniej obsadziłaby... Magdalenę Cielecką, czyli Konstancję Morawiecką z "Belle Epoque" i Katarzynę Molendę z "Belfra". Na szczęście dla Małgorzaty Sochy, ani Agata Passent, ani Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej nie biorą udziału w pracach nad serialem i ich zdanie na temat obsady nie jest decydujące. Serialowa Zuza z "Na Wspólnej" - jeśli pomyślnie przejdzie przez zdjęcia próbne - może więc dostać rolę swojego życia...

Małgorzata Socha nie kryje, że uwielbia wyzwania, a dla dobrej roli gotowa jest zrobić naprawdę wiele. Powiedziała kiedyś, że chciałaby grać różnorodne postacie, ale to nie od niej zależy, w jakich produkcjach jest obsadzana.

- Nigdy nie wyobrażam sobie, kogo mogłabym zagrać. Moim zdaniem aktor nie powinien nawet w wyobraźni obsadzać się w żadnej roli. Prawda jest taka, że często reżyserzy czy producenci widzą nas inaczej niż my sami - wyznała w wywiadzie.

Na razie Małgorzata Socha nie skomentowała doniesień o tym, że jest brana pod uwagę jako odtwórczyni roli Agnieszki Osieckiej w nowym serialu TVP. To, czy dostanie tę rolę, rozstrzygnie się w ciągu najbliższych miesięcy.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje