Reklama

Małgorzata Kożuchowska z humorem odpowiada na wpadkę z obrączką

Podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd, a w tym uwielbiana przez wielu Małgorzata Kożuchowska! Wyglądała jak zawsze zjawiskowo, ale nie tylko to przykuło uwagę fotoreporterów! Co przydarzyło się aktorce na ściance?

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej docenianych aktorek w Polsce.

Reklama

Na pewno znacie ją z takich seriali, jak "M jak miłość", "rodzinka.pl", "Prawo Agaty" i "Druga szansa". Ponadto kojarzona jest z najlepszymi stylizacjami ze ścianek - zawsze prezentuje się olśniewająco. 

Nie inaczej było na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka pojawiła się na uroczystości w czerwonej sukni do ziemi, projektu Macieja Zienia, czym wzbudziła ogromne zainteresowanie.

W pewnym momencie, kiedy Kożuchowska machała do fanów ze ścianki, niespodziewanie z palca zsunęła się jej ślubna obrączka! Na szczęście z pomocą kolegi aktora, Piotra Witkowskiego, zguba szybko odnalazła się.

Mężczyzna, kiedy tylko zauważył spadającą obrączkę, uklęknął i podał ją aktorce. Taki moment nie mógł umknąć fotografom, a zdjęcia szybko obiegły Internet. 

Na szczęście sama Małgorzata potraktowała całą sytuację z dystansem i na swoim Instagramie opublikowała serię fotografii z podpisem:

"Ten moment kiedy idziesz czerwonym dywanem, machasz do swoich fanów, gubisz pierścionek i... oświadcza Ci się sam Bradley Cooper, taki redcarpet to ja rozumiem"

Aktorka pokazała, że ma ogromne poczucie humoru, co z resztą docenili jej fani!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje