Latinowood: Jesienne premiery

W najbliższych miesiącach w krajach Ameryki Łacińskiej widzowie będą mieli do czynienia z kolejnym wysypem telenowel. Wszak jesień to idealny czas, żeby śledzić serialowe nowości.


Reklama


W tym sezonie producenci sięgają po mocniejsze fabuły. Na topie będą narconovele, czyli historie o mafii i narkotykach ("Señorita polvora", "Señora Acero"), a także motyw życia po wyjściu z więzienia ("Yo no creo en los hombres", "Los miserables"). Ci, którzy wolą klasyczne seriale, również znajdą pozycje warte obejrzenia ("Muchacha italiana viene a casarse" ).

Jesienią widzowie w Meksyku zobaczą też "La sombra del pasado" - remake "Wiosennej namiętności". Główne role zagrają w niej młodzi aktorzy - Michelle Renaud i Pablo Lyle. W telenoweli pojawi się także Susana González.


"Yo No Creo En Los Hombres": Szansa na wybicie?


Już 1 września na Canal de las Estrellas po zakończeniu "El color de la pasión" wystartuje nowa telenowela Giselle Gonzalez. Po sukcesie "Para volver a amar" producentka długo czekała na możliwość nakręcenia kolejnego serialu. Scenariusz "Yo no creo..." oparty jest na historii pióra Caridad Bravo Adams. Opowiadanie było bazą drugiego sezonu "Białego welonu". Jego bohaterką była dziewczyna, która trafia do więzienia, ponieważ zabiła mężczyznę, który chciał ją zgwałcić. W serialu zobaczymy m.in. Gabriela Soto, Adrianę Louvier, Alejandra Camacho, Flavia Medinę i Azelę Robinson.

"Los Miserables": Victor Hugo po latynosku

O ekranizacji "Nędzników", do której przymierzało się Telemundo, mówiono już jesienią 2013 r. Nagrania rozpoczęły się jednak dopiero w czerwcu br. Główną rolę żeńską od razu otrzymała najdroższa gwiazda amerykańskiej wytwórni, czyli Aracely Arambula. Później ogłoszono nazwisko jej partnera. Został nim Erik Hayser, w Polsce znany z roli w telenoweli "Dopóki starczy życia". Serialową siostrę Chule zagra Aylín Mujica. W obsadzie znaleźli się również AarĻón Díaz i Gabriel Porras.

"Muchacha Italiana Viene a Casarse": Trudne początki

Pedro Damián, który specjalizuje się w telenowelach młodzieżowych, postanowił nakręcić nową wersję historii młodej Włoszki, która szuka męża w Meksyku. Do głównych ról zatrudnił jedną z najpopularniejszych gwiazdek młodego pokolenia, Livię Brito oraz José Rona. Jednak aktor zaczął sprawiać problemy, ponieważ zażądał podwyżki. Zarząd Televisy nie zgodził się na nią, gdyż Jose ma podpisany kilkuletni kontrakt ze stałą gażą.

"Senora Aceno": Nowe oblicze

W maju Telemundo podkupiło Blankę Soto, kolejną gwiazdę Televisy. Byłej Miss Meksyku powierzono rolę, która będzie dla niej wyzwaniem, ponieważ odbiega od dobrych i szlachetnych bohaterek, które zazwyczaj grała. Tym razem Soto wcieli się w kobietę, która po śmierci męża, Vicente Acero (Damián Alcázar) odkrywa, że prowadził on interesy z mafią. Jako wdowa po nim Sara musi odnaleźć się w półświatku. Pomagać będzie jej narkomanka, którą zagra Lítzy i zawodowa oszustka Enriqueta (Rebecca Jones).

"Senorita Polvora": Zakochana miss

Meksykańska Televisa podpisała umowę o współpracy z Sony Pictures. Obie wytwórnie mają razem nakręcić 12 seriali. Pierwszym z nich jest "Señorita polvora", bazująca na prawdziwej historii. Jej bohaterką jest miss piękności, która zakochuje się w przestępcy. Zakazane uczucie prowadzi do nieszczęśliwego finału. Główną rolę w "Senorita..." gra Camila Sodi, siostrzenica Thalíi, natomiast jej ukochanym został Ivan Sánchez.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje