"La Malquerida": Meksykańska nowość

"La Malquerida" to nowość na rynku Latinowood. Serial od 2 czerwca jest emitowany na kanale „Canal de las estrellas” w Meksyku.

Gdy mąż Cristiny umiera, kobietę pociesza zarządca jej hacjendy. Z czasem rodzi się między nimi miłość. Wdowa po Alonsie bierze ślub z Estebanem. Jej córka, Acacia, nie akceptuje nowego związku matki i postanawia przeprowadzić się do swoich dziadków. Po latach wraca na hacjendę jako dorosła kobieta i zaczyna interesować się własnym ojczymem.

Reklama

W październiku 2013 roku José Alberto Castro ogłosił, że planuje nakręcić telenowelę na podstawie sztuki laureata Nagrody Nobla Jacinta Benavente "Źle kochana". Od początku mówiono, że główną rolę kobiecą zagra Victoria Ruffo.

Wprawdzie typowano jeszcze inne kandydatki: Silvia Navarro, Cecilia Suarez, Lucero, jednak to Vicky została Cristiną. Przez długi czas wszyscy sądzili, że jej partnerem zostanie Jorge Salinas, lecz aktor wybrał rolę w telekomedii Osoria "Mi corazón es tuyo". Natomiast Castro zaskoczył wszystkich, ponieważ postanowił zaangażować do telenoweli Christiana Meiera. Chociaż peruwiański amant grał w wielu wytwórniach, nigdy jeszcze nie pracował dla Televisy. W dodatku w "Donii Barbarze" również wcielił się w mężczyznę rozdartego między uczuciem do dojrzałej kobiety i jej córki.

Telenowela jest nagrywana w San Miguel de Allende, Tapalpie, Manuel Doblado.

Oryginalną czołówkę stworzył Pedro Torres, a piosenkę przewodnią zaśpiewali Cristian Castro, Jesús Navarro i Melissa.

Do roli Cristiny Victoria Ruffo postanowiła zrzucić kilka kilogramów. Efekt jej starań jest zdumiewający, ponieważ aktorka nie prezentowała się tak szczupło od kilkunastu lat. Gdy Castro rozstał się z Angelique Boyer, krążyły plotki, że producent zadurzył się w Ariadne Diaz, czyli serialowej Acacii. Jak na razie jednak spekulacje te nie potwierdziły się.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje