"Kumple": Aleksandra Kisio wierzy w sukces serialu!

Aleksandra Kisio zagra jedną z głównych ról w internetowym serialu "Kumple". Aktorka znana z serialu "Pierwsza miłość" wierzy w powodzenie projektu. - Ludzie nie oglądają seriali w telewizji tylko w internecie - przekonuje gwiazda. Prace nad serialem trwają od ubiegłego roku. Pilotażowy odcinek będzie można zobaczyć jednak dopiero pod koniec czerwca, a aktorzy na plan zdjęciowy wejdą w lipcu. Oprócz Kisio w serialu zagra także Przemysław Cypryański, Michał Lewandowski, Karolina Nowakowska oraz Aleksandra Szwed. Z projektem rozstali się natomiast Joanna Jabłczyńska i Maciej Jachowski.Sitcom ma się składać z dziesięciu odcinków i będzie emitowany w internecie. Fabuła oparta jest na perypetiach dwóch kolegów, singli, żyjących w dużym mieście i ich damsko-męskich relacjach. Będzie więc m.in. o sposobach podrywania, wyobrażeniach o idealnej kobiecie, męskich fantazjach.

Aleksandra Kisio wierzy w powodzenie projektu. Jej zdaniem atutem serialu jest właśnie fakt, że będzie on emitowany wyłącznie w internecie.

- Ludzie nie oglądają seriali w telewizji, tylko właśnie w internecie. W dzisiejszych czasach możemy zobaczyć taki serial na telefonie,  tablecie i komputerze. Bardzo często to są seriale, które lecą w telewizji, ale nikt nie ma na to czasu, żeby siadać o godz. 17, 18 czy 22 w dany dzień tygodnia przed telewizorem. Myślę, że właśnie przez to będzie większe pole do popisu. Ludzie oglądają wszystko w internecie. Mam nadzieję, że widzowie będą mieli niezły ubaw. Serial ma bardzo fajne teksty, jest zgrabnie napisany, dobrze się to gra -  mówi aktorka.

W tytułowe role dwóch kumpli wcielą się Przemysław Cypryański i Michał Lewandowski, który na tym miejscu zastąpił Adama Molaka, scenarzystę, reżysera i producenta sitcomu. W serialu zagrają także Karolina Nowakowska i Aleksandra Szwed. Z projektem rozstali się natomiast Joanna Jabłczyńska i Maciej Jachowski, którzy występowali w zwiastunie "Kumpli", opublikowanym na YouTube w styczniu tego roku.

Aleksandra Kisio przyznaje także, że na planie internetowego serialu panuje koleżeńska, luźna atmosfera, co rzadko zdarza się przy pracy nad serialem telewizyjnym.

- Tak naprawdę jest to grupa przyjaciół, która zdecydowała się na zrealizowanie scenariusza i własnego projektu, więc jest troszeczkę bardziej po przyjacielsku, z okrojoną ekipą, ale jak najbardziej jest to taka sama praca jak na planie serialu telewizyjnego - tłumaczy gwiazda.

Pierwsze odcinki "Kumpli" mają pojawić się w internecie już pod koniec lata lub wczesną jesienią.

Reklama

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Kumple | Aleksandra Kisio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy