Reklama

​Księżna Meghan na niepublikowanych wcześniej zdjęciach!

Megahan Markle od kilku lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wszystko za sprawą ślubu z księciem Harrym. Media na całym świecie śledzą każdy krok królewskiej rodziny. Zanim stała się księżną Sussex była aktorką. Wystąpiła m.in. w serialu "W garniturach". Niedawno jej kolega z planu opublikował wyjątkowe zdjęcia z planu.

Urodzona w Los Angeles Rachel Meghan Markle to niegdysiejsza amerykańska aktorka i gwiazda telewizji. Rola w bijącym rekordy popularności serialu "W garniturach" zapewniła jej międzynarodową rozpoznawalność i sympatię widzów.

Reklama

Po ślubie z księciem Harrym musiała porzucić zawód aktorki. W popularnym serialu grała od 2011 roku. Wcielała się postać Rachel Zane - praktykantkę, a później prawniczkę w serialowej kancelarii.

Wątek jej bohaterki dostał szczęśliwe zakończenie w finale 7. sezonu. Ostatni odcinek z jej udziałem zakończył się ślubem z jej ukochanym Mikem Rossem.  

Niedawno pojawiły się plotki, że Meghan Markle wróci na plan serialu w jego ostatnim sezonie. "W garniturach" zakończy się na 9. serii. W finale pojawią się bohaterowie, którzy wcześniej pożegnali się z produkcją. Wśród nich będzie Patrick J. Adams, czyli serialowy mąż Meghan.

Producenci mieli zaproponować księżnej udział w finałowym odcinku. Wynagrodzenie za rolę miało trafić do wybranej organizacji charytatywnej. Niestety doniesienia te okazały się być jedynie plotką. Fani serialu nie kryli swojego rozczarowania.

"Dla Mike'a będzie to jedynie podróż do Nowego Jorku. Mieszka w Seattle, gdzie buduje swoje życie. Pojawią się rozmowy telefoniczne z Rachel, żebyśmy mieli wrażenie, że ta bohaterka nadal jest częścią show" - powiedział w jednym z wywiadów Patrick J. Adams.

Patrick Adams, aktor z serialu, zamieścił na swoim Instagramie zdjęcia, które ucieszyły widzów "W garniturach". Widać na nich m.in. Megahan Markle na planie serialu. Na zdjęciach przyszła księżna leży na ziemi z nogami do góry, pozuje w szlafroku i relaksuje się na kanapie. W tak intymnych ujęciach na pewno jej już nie ujrzymy. Widać, że serialowa Rachel przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie.

Ostatni odcinek serialu zostanie wyemitowany w środę wieczorem. Myślicie, że księżna Meghan zobaczy finałowy odcinek swojej dawnej produkcji? swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje