Reklama

"Królowa serc": Nowa telenowela w TV Puls

Od 3 grudnia w TV Puls możemy oglądać najnowszy przebój Telemundo, którego wartka akcja dzieje się w amerykańskiej stolicy hazardu, czyli Las Vegas.

Reina niczym współczesny Kopciuszek jest wykorzystywana przez swoje przyrodnie siostry oraz macochę. Nie potrafi również właściwie podkreślić swojej urody.

Reklama

Wszystko zmienia się, gdy poznaje Nicolasa. Dziewczyna jest przekonana, że to bogaty przystojniak i nie może uwierzyć, że zwrócił na nią uwagę. Z kolei Nicolas sądzi, że Reina nie narzeka na brak pieniędzy.

Zakochują się i przeżywają szczęśliwe chwile. Jednak ich sielanka szybko zostaje przerwana. Była narzeczona Nicolasa popełnia samobójstwo, a jej ojciec Victor obwinia o śmierć córki Nicolasa i postanawia się na nim zemścić. Mężczyźnie udaje się ujść z życiem, ale zostaje uznany za zmarłego. Znika na osiem lat, podczas których przechodzi szkolenie na tajnego agenta.

Wraca w dniu ślubu Reiny z Victorem. Gdy panna młoda widzi ukochanego, wybiega z kościoła i zostaje potrącona przez samochód...

W rytmie Enrique


Chociaż w 2001 roku na TVP Regionalnej emitowano wenezuelską "Królową serc", telenowela Telemundo nie jest jej remakiem. Serial najpierw był emitowany w Meksyku w Gala TV i dopiero w lipcu doczekał się premiery w Telemundo w USA. Główną rolę kobiecą powierzono Paoli Núñez, która właśnie podpisała kontrakt z Telemundo.

Dużym zainteresowaniem mediów cieszył się powrót do telenowel po trzech latach przerwy Catherine Siachoque - ostatni raz zagrała w "Domu po sąsiedzku". Muzycznym ematem przewodnim jest przebój Enrique Iglesiasa i Gente de Zona "Bailando".

Dowiedz się więcej na temat: Królowa serc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje