Reklama

"Kontrola": 2. sezon międzynarodowego hitu już w grudniu!

Już 21 grudnia zadebiutuje druga seria "Kontroli". Pierwszy sezon okazał się międzynarodowym hitem i wygenerował ponad 50 milionów wyświetleń. W jakość oraz energię, która towarzyszyła temu projektowi uwierzył również Player, który zaproponował twórcom kontynuację historii.

"Kontrola": 2. sezon. Gdy uczucia wymykają się spod kontroli...

W nowym sezonie los ponownie krzyżuje drogi Natalii i Majki - dziewczyn, dla których przypadkowe spotkanie okazało się przełomowe i dało początek młodzieńczej miłości, spontanicznej i burzliwej. Teraz, kiedy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w ich życiu nadchodzi moment refleksji i podsumowań. Natalia mierzy się z zawirowaniami w długoletnim związku, Majka z kolei jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo to, postanawiają zawalczyć o swoje szczęście.

Zobacz też: "M jak miłość": Odcinek 1623. Bartek wyląduje w areszcie! 

"Kontrola": 2. sezon. Obsada

Reklama

W kontynuacji popularnego serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Jędrzeja Hycnara (Kacper), Michalinę Robakiewicz (Paulina), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek), Annę Krotoską (matka Natalii), Adriannę Biedrzyńską (matka Pauliny), Dorotę Stalińską. Gościnnie pojawią się również Dorota Segda, Magdalena Boczarska, Katarzyna Gniewkowska, Cezary Żak oraz Agata Różycka.

Premiera ośmioodcinkowej serii Player Original już 21 grudnia, w każdy wtorek i czwartek emitowane będą dwa odcinki serialu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL