Reklama

"Kontrakt na miłość": Turecka nowość w Tv Puls

Młodzi, a już zranieni przez życie, szukają uczucia. Czy pokonają przeszkody? Perypetie bohaterów najnowszego tureckiego serialu rozbawią nas i wzruszą.

Cała rodzina czeka na powrót Fatiha (Bugra Gülsoy) ze studiów za oceanem. To nieważne, że ich nie skończył. Tu, w Stambule, bardziej liczą się znajomości i pieniądze, niż dyplom. Powitanie odbywa się w połyskującym złotem salonie rezydencji. Sypią się konfetti, są czułe objęcia i podniosłe mowy.

Reklama

Ale finałem jest skandal. Obca dziewczyna, która weszła z Fatihem, zaczyna przewijać dziecko. Kim jest intruzka? Czyje jest dziecko?

Wyjaśnienia Fatiha szokują zebranych. Żeby zrozumieć, co się dzieje, trzeba przenieść się do USA. Trafiła tam z Turcji piękna Zeynep (Özge Özpirinçci), która wbrew woli rodziny poślubiła ukochanego i wyjechała z nim. Na emigracji małżeństwo jednak się rozpadło. Wracająca z synkiem do ojczyzny kobieta poznała w samolocie Fatiha. On także, zdradzony przez dziewczynę, czuł się bardzo samotny.

Udawany związek

Zdesperowani młodzi ludzie znaleźli wspólny język i postanowili sobie pomóc. Zdecydowali się udawać małżeństwo, żeby ich nieoczekiwany powrót do rodziny nie okazał się szokiem dla najbliższych...

Prawdziwa bliskość?


Fatih szybko orientuje się, że wywołał ogromne zamieszanie, ale nie zamierza rezygnować z fikcyjnego związku. Rodzi się bowiem prawdziwe uczucie. Ale czy pokona ono problemy codzienności i okaże się silniejsze niż konwenanse? Zobaczymy.

IP

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje