Reklama

"Kontrakt na miłość": Polska premiera tureckiego serialu „Kontrakt na miłość”

"Kontrakt na miłość" to ciepła i pełna humoru opowieść o błędach młodości, rodzinnych konwenansach i – a jakże! – miłości. Bohaterami tej historii są piękna Zeynep i przystojny Fatih, którzy poznają się w samolocie w drodze powrotnej do domu i – z powodu swoich miłosnych niepowodzeń – postanawiają zawrzeć pewien układ…

Kiedy piękna Zeynep spotyka swoją pierwszą miłość, szybko decyduje się na ślub. Zaślepiona uczuciem dziewczyna wyjeżdża z wybrankiem serca do Ameryki, by tam wieść szczęśliwe życie z daleka od rodziny. Niestety, kiedy na świecie pojawia się dziecko, małżeństwo się rozpada, a Zeynep postanawia wrócić do Turcji.

Reklama

W drodze powrotnej zdruzgotana kobieta przypadkowo poznaje w samolocie Fatiha, młodego, przystojnego i bogatego mężczyznę, który również - porzucony przez dziewczynę - wraca do ojczyzny z Ameryki. Zdesperowani Zeynep i Fatih szybko znajdują wspólny język i postanawiają sobie pomóc: będą udawać małżeństwo, żeby ich nieoczekiwany powrót do rodziny nie okazał się szokiem dla najbliższych...

Czy uczucie pokona problemy codzienności i będzie silniejsze niż rodzinne konwenanse? Czy fikcyjne małżeństwo przerodzi się w prawdziwą miłość?

W rolach głównych występują: Bugra Gulsoy, Lale Basar, Nazli Tosunoglu, Orhan Alkaya, Ozge Ozpirincci, Sema Kecik, Tamer Levent.

Premiera w czwartek, 13 sierpnia, o godz. 14:00. Kolejne odcinki będzie można obejrzeć od poniedziałku do piątku o godz. 14:00.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje