Reklama

"Kontra: Świeża krew" na DVD

"Kontra: Świeża krew" to kolejna odsłona serialu inspirowanego powieściami Chrisa Ryana - byłego żołnierza elitarnych oddziałów SAS oraz jednego z najpoczytniejszych pisarzy brytyjskich, którego książki nie znikają z list bestsellerów.


Reklama

 

"Kontra" to opowieść o członkach Sekcji 20 - elitarnej jednostki działającej w ramach brytyjskiego wywiadu MI6 walczącej z terrorystami na całym świecie. Głównymi bohaterami serialu są sierżant Michael Stonebridge (Philip Winchester) oraz Amerykanin Damien Scott (Sullivan Stapleton), były żołnierz elitarnej jednostki Delta Force, który dzięki służbie w Sekcji 20 odrodził się na nowo. Michael Stonebridge to trzeźwo myślący, wytrawny żołnierz, który jest strategicznym mózgiem Sekcji 20. Damien Scott z kolei po mistrzowsku włada bronią i z niezrównaną skutecznością podbija damskie serca. Jego zaczepny styl nie przypada do gustu statecznym znajomym, ale Damien zawsze dopina swego.

W kolejnym, trzecim sezonie serialu tajni agenci śledzą nieuchwytnego terrorystę al-Zuhariego oraz jego partnerów z narkotykowego kartelu mającego powiązania w Kolumbii, Libanie oraz w Europie. Ponownie, członkowie Sekcji 20 muszą uciekać się do nadzwyczajnych środków, a także wykazywać się niezwykłą sprawnością i wiedzą, by osiągnąć swoje cele i złapać terrorystów.

"Kontra: Świeża krew" to zrealizowany z niezwykłym rozmachem serial sensacyjny opowiadający o kulisach pracy brytyjskiego wywiadu, gdzie nikomu nie można ufać i nikt nie jest tym, kim wydaje się być. Produkcja powstała na podstawie powieści Chrisa Ryana - byłego członka elitarnych oddziałów SAS a obecnie jednego z najpoczytniejszych brytyjskich pisarzy. Za produkcję odpowiedzialne są amerykańska telewizja Cinemax oraz brytyjska stacja Sky Broadcasting Limited.

 W rolach głównych występują znany z serialu "Camelot" Philip Winchester oraz gwiazda filmu "300: Początek imperium" Sullivan Stapleton. Partnerują im Rhona Mitra, Robson Green, Zubin Varla, oraz znany z filmu "Mission Impossible 2" Dougray Scott.

WYDANIE DVD

W wydaniu DVD nie zabraknie także ekskluzywnych dodatków specjalnych:

·         KOMENTARZE OBSADY I TWÓRCÓW

Philip Winchester, Sullivan Stapleton, Robson Green, Zubin Varla, Dougray Scott oraz Michael J. Bassett

 

·         9 MATERIAŁÓW ZZA KULIS SERIALU KONTRA: ŚWIEŻA KREW:

Sullivan Stapleton i Philip Winchester wspominają i przybliżają fanom tajniki powstawania najbardziej spektakularnej i emocjonującej sceny sezonu.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje