Konkurs: "Być jak Mike Tyson" - czy zmierzysz się z jego legendą?

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać audiobook "Bestia. Historia Mike'a Tysona" i skakankę.Od 18 lipca na antenie FightKlub i FightKlub HD zagości amerykański serial dokumentalny "Być jak Mike Tyson". Emisja w środy i piątki o godzinie 22:00. Serial da fanom boksu i nie tylko, wnikliwe spojrzenie na życie człowieka, który już za życia stał się legendą.

Z tej okazji zapraszamy was do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać 5 zestawów nagród, w skład każdego wchodzi audiobook "Bestia. Historia Mike'a Tysona" i skakanka.

By wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie otwarte:

Reklama

Dlaczego uważasz, że Mike Tyson  był jednym z najwybitniejszych pięściarzy w historii? Odpowiedź uzasadnij.

Odpowiedzi (wraz z zdanymi osobowymi: imię, nazwisko, adres i miejsce zamieszkania, email kontaktowy) wyślij do Redakcji na adres: konkurs@swiatseriali.pl. I pamiętajcie, że w konkursie samodzielnie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie.

Nagrody trafią do autorów siedmiu najciekawszych odpowiedzi.

Konkurs trwa od dnia 17 lipca do dnia 27 lipca do godziny 23:59.

Mike Tyson to jedna z największych legend boksu, najmłodszy mistrz świata w historii wagi ciężkiej, genialny pięściarz, który słynął z szalonych zachowań. Przez media nazywany był "Żelaznym Mikiem" oraz "Najniebezpieczniejszym człowiekiem na planecie". A jaki jest naprawdę? Sam zainteresowany opowiada o swoim życiu i karierze w wyjątkowym serialu dokumentalnym "Być jak Mike Tyson". Premiera w Polsce wyłącznie na antenie kanału FightKlub i FightKlub HD. Emisja od 18 lipca, w środy i piątki o godzinie 22:00.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama