Reklama

Kolejny sezon "Justified" w AXN

Nie oglądając się na konwenanse, współczesny szeryf w kowbojskim kapeluszu bezwzględnie egzekwuje sprawiedliwość w kolejnym sezonie serialu "Justified: Bez przebaczenia".

W "Justified: Bez przebaczenia" widzowie mogą śledzić przygody policjanta Raylana Givensa (Timothy Oliphant), zdegradowanego i odesłanego z Miami do prowincjonalnej, rodzinnej miejscowości w Kentucky.

Reklama

Główny bohater to ekscentryk stosujący w pracy nieszablonowe metody rodem z Dzikiego Zachodu. Zaskarbia sobie tym sympatię widzów, ale nie przestępców i współpracowników. Pikanterii tej postaci dodaje fakt, że choć Givens bywa brutalny i wyrachowany, jest też dobrze wykształconym dżentelmenem.

W trzecim sezonie pojawią się nowi bohaterowie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim zwariowany gangster spadochroniarz Robert Quarles (Neal McDonough), który wprowadza do scenariusza element szaleństwa i pastiszu w stylu Tarantino.

Emocje będą towarzyszyć widzom serialu już od pierwszego odcinka, kiedy Givens podejmie wyścig z czasem, by powstrzymać płatnego mordercę, zanim ten wykona zlecony wyrok śmierci. 

Premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu serialu w środę 14 listopada o godz. 00.00 w AXN.

<div class="articleFotoBig"><div><a href="http://film.interia.pl/wiadomosci/film/news/w-walce-o-prawde-i-wolnosc,1911291,38"><img alt="Na co do kina?" src="http://img.interia.pl/film/recenzje_belka.jpg"></div></a></div>

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Justified | AXN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje