Reklama

"Kochane kłopoty": Powstanie film kontynuujący losy głównych bohaterów?

W 2007 roku wyemitowano ostatni odcinek serialu "Kochane kłopoty". Teraz, po 8 latach przerwy, pojawiła się nadzieja na realizację filmu, który byłby kontynuacją serialu.


Reklama


Już na początku czerwca, w Teksasie, odbędzie się Festiwal Telewizyjny ATX, podczas którego widzowie będą mogli spotkać gwiazdy serialu telewizyjnego "Kochane Kłopoty".

Tuż przed tym wydarzeniem jeden z aktorów, Scott Patterson, wcielający się w postać Luka, zdradził, że widzi szansę, by powstał pełnometrażowy film, kontynuujący wątki głównych bohaterów.

Aktor przyznaje, że był zawiedziony kiedy to w finale serialu nie doszło do ślubu Luka z Lorelai. Twierdzi, że film byłby świetną okazją do zrealizowania takiej sceny. Według niego widzowie cieszyliby się z takiej kontynuacji serialu.

Jak na razie twórcy serialu nie potwierdzili  informacji o powstaniu filmu. Scott Patterson ma jednak nadzieję, że taki film powstanie. Uważa, że byłoby to wielkie wydarzenie i nagroda dla wszystkich fanów serialu.  

Serial emitowany był od 2000 roku i liczył 7 sezonów. Opowiadał o losach Lorelai i jej córki Rory. W role główne wcieliły się Lauren Graham i Alexis Bledel.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kochane kłopoty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje