Reklama

Kirstie Alley: Upadła gwiazda znowu na ustach wszystkich

Kirstie Alley znowu znalazła się na pierwszych stronach gazet. Tym razem za sprawą spotkania z kolegą po fachu, Johnem Travoltą, oraz psychofanką, która lata temu zabiła matkę aktorki.

John Travolta zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym razem z Kirstie świętują urodziny jego żony, Kelly Preston. Oboje wyglądają na szczęśliwych.

Reklama

Druga sprawa, dzięki której aktorka znalazła się ponownie na łamach gazet i w serwisach plotkarskich, to wyznanie kobiety, która kilkadziesiąt lat wcześniej potrąciła ze skutkiem śmiertelnym matkę Kirstie Alley, Lilliane Maxine.

W 1981 roku pijana kobieta spowodowała wypadek, w którym zginęła Maxine, a ojciec aktorki został ciężko ranny. Po latach prosi ona o spotkanie z gwiazdą Hollywood.

"Rozumiem, że Kirstie nie ma ochoty ze mną rozmawiać - wyznała sprawczyni, która od lat jest trzeźwa. "Jeżeli jednak zmieni zdanie, to chciałabym powiedzieć jej, jak bardzo mi przykro, z powodu tego, co się stało tej nocy i za ból, jaki im zadałam".

Kirstie nie chce nigdy spotkać się z tą kobietą. Po latach trudnych przejść i poradzeniu sobie z traumą po tragicznym wydarzeniu, aktorka w mediach społecznościowych tępi pijanych kierowców i bierze udział w akcjach, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drodze.

Popularna w latach 80. celebrytka, znana wszystkim dobrze z serii filmów "I kto to mówi" powoli odbudowuje swoją karierę.

Alley zagrała w serialach "Zdrówko", gdzie wcieliła się w Rebeccę Howe, właścicielkę baru; "Rozpalić Cleveland", "Sekrety Weroniki". Jednak od czasów trylogii "Look Who’s Talking" nie otrzymała żadnej znaczącej roli.

W jednym z wywiadów opowiedziała, że w 1976 roku uzależniła się od narkotyków i mimo, że udało jej się wyjść z nałogu, długo później była nieszczęśliwa, a ciężkie przeżycia zdecydowanie nie polepszały jej sytuacji.

To wszystko miało wpływ na późniejszą otyłość Kirstie Alley, która była jedynym powodem, dla którego media rozpisywały się wtedy o niej. Udział w amerykańskiej edycji “Tańca z gwiazdami" sprawił, że Kirstie, na skutek wielu ciężkich treningów, schudła aż 45 kilogramów!

Niestety nie tak łatwo jest utrzymać szczupłą sylwetkę - aktorkę szybko dopadł efekt jojo. Jakby tego było mało, w tym okresie aktorka zaczęła wbijać szpile kolegom i koleżankom oraz zdradzać sekrety zza kulis produkcji, które rzuciły się cieniem na popularne gwiazdy.

Stwierdziła np., że podczas zdjęć do serialu "Północ - Południe" Patrick Swayze zmagał się z alkoholizmem i na planie był cały czas pijany.

Często z tego powodu miało dochodzić do różnych incydentów.

Kilkanaście lat po zakończeniu serialu (w wywiadzie dla ETOnline w 2012 roku) Alley ujawniła jeszcze inny sekret. Podobno aktor zdradzał swoją żonę. Jakby tego było mało, utrzymywała, że Swayze i ona byli w sobie zabójczo zakochani, ale nigdy się ze sobą nie przespali.

Sześć lat później, w 2018 r., przebywając w domu Wielkiego Brata (Alley brała udział w programie "Celebrity Big Brother U.K." wyznała, że lata temu (prawie) miała romans z Patrickiem Swayzem i... Johnem Travoltą.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje