Kevin Sorbo uderza w mężczyzn Hollywood. "Bełkotliwi idioci"

Kevin Sorbo, który kilka dni temu skończył 65 lat, od dłuższego czasu znajduje się poza głównym nurtem produkcji filmowych i telewizyjnych. Gwiazdor serialu o "Herculesie" uważa, że wynika to z jego wiary oraz poglądów politycznych. W eseju dla stacji Fox News Sorbo zaatakował środowisko filmowe, a przede wszystkim sposób, w jaki prezentuje ono męskość.

Aktor nie ukrywa swojego przywiązania do konserwatywnych wartości i wiary chrześcijańskiej. Jako jeden z niewielu ludzi mediów udzielił wsparcia Donaldowi Trumpowi podczas jego kampanii prezydenckiej w 2016 roku i od tego czasu aktywnie go wspiera.

Przed miesiącem aktor zdradził w wywiadzie dla Fox News, że znalazł się z tego powodu na czarnej liście Hollywood. "Mój menadżer, mój agent, przez tyle lat mi mówili: nie będziesz dostawał już pracy, nikt nie będzie z tobą pracował, bo jesteś chrześcijaninem, bo jesteś konserwatystą" - mówił. 

Kevin Sorbo o kryzysie męskości

W eseju dla stacji Fox News Sorbo stwierdził, że zwyciężyły feministki, bo mężczyźni skupili się na przyjemnościach doczesnych, takich jak alkohol, narkotyki, gry wideo i porno. "Nie ma znaczenia, na którym końcu spektrum męskości się znajdujesz. Jeśli jesteś ofiarą swoich podstawowych popędów, kultura feministyczna wygrała. Jesteś dokładnie taką [tutaj pada niecenzuralne słowo określające żeńskie genitalia], jaką chcą, żebyś był" - napisał gwiazdor "Herculesa". 

Reklama

Wedle wizji aktora Hollywood prezentuje teraz dobrze zbudowanych mężczyzn jako "brutalnych mięśniaków, którzy nadużywają swojej siły i są żywymi żartami z męskości". "Ojcowie stali się dowcipami każdego hollywoodzkiego filmidła według ideologii 'woke', tacy bełkotliwi, bezużyteczni idioci, którzy nie dają nic swoim rodzinom i społeczności" - wyliczał Sorbo. 

Według niego kryzys męskości wyrażają postawy i stroje aktorów, którzy świecą dziś triumfy. Zaatakował między innymi Timothée'ego Chalameta i Billy'ego Portera. Pierwszemu dostało się za ubiór. Drugi ma promować androgeniczny styl zachowania. Sorbo nie podoba się także, że Porter często widziany jest w sukniach. 

Hercules kontra Xena. Poszło o politykę

Sorbo znalazł się także w niewielkiej grupie aktorów, którzy bronili ludzi atakujących Kapitol 6 stycznia 2021 roku. Według niego sytuacja była ustawką ANTIF-y, której członkowie przebrali się za zwolenników Trumpa. Do wiadomości zamieszczonej w serwisie Twitter (dziś X) załączył zdjęcie jednej z osób, które wdarły się na Kapitol i opatrzył je komentarzem "Nie wygląda, jak prawdziwy patriota". 

Na jego wpis zareagowała Lucy Lawless, która partnerowała mu w serialu o Herculesie jako Xena, wojownicza księżniczka. "Nie, orzeszku, To nie patrioci. To twoje latające małpy, wychowani w domu terroryści, aktorzy QAnona. To gnojki, których tacy ludzie, jak ty, zachęcają do czynienia tego, co najgorsze" - napisała aktorka.  

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kevin Sorbo | Lucy Lawless
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy